PNY CS3030 500GB vs Kioxia 500GB Exceria

Elasmotherium

Kilopat
Merhaba arkadaşlar,

Başlıktaki iki SSD'yi satın aldım yakın zamanlarda. Kioxia 584 TL'ye geldi PNY'yi de 599'a aldım. Windows için kullanacağım birini, diğerini de iade edeceğim ya da satacağım. Sizce hangisi Windows kurulumu için daha iyi olur?

Merhaba arkadaşlar,

Başlıktaki iki SSD'yi satın aldım yakın zamanlarda. Kioxia 584 TL'ye geldi PNY'yi de 599'a aldım. Windows için kullanacağım birini, diğerini de iade edeceğim ya da satacağım. Sizce hangisi Windows kurulumu için daha iyi olur?

Kioxia kullanıcısı olarak CS3030 çok daha üst seviye bir SSD diyorum. Kioxia'yı iade edin.

Kioxia kullanıcısı olarak CS3030 çok daha üst seviye bir SSD diyorum. Kioxia'yı iade edin.
CS3030 çok daha iyi.
İkisi de iyidir ama CS3030 kullanman daha iyi olur.
DRAM olayı var mı ikisinide. Windows kuracağım için önemliymiş galiba DRAM olması ama emin değilim.
Sizce satılır mı kioxia 700TL'ye filan. Gerçi Vatan'da gala ucuz ama elbet artacaktır orada da.

DRAM olayı var mı ikisini de. Windows kuracağım için önemliymiş galiba DRAM olması ama emin değilim.

Sizce satılır mı Kioxia 700TL'ye filan. Gerçi Vatan'da gala ucuz ama elbet artacaktır orada da.

İkisinde de var.

Geri
Yukarı