PNY CS900 vs Kingston KC600

Bütçe
500-700

Lycus

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba, hard diskim bozulduğu için SSD bakmaya karar verdim. Forumda da şu iki diskin önerildiğini gördüm. Sizce hangisini almalıyım?
Kingston KC 600'da DRAM mevcut diye biliyorum fakat kronik sorunlu mu vs bir fikrim yok.

KC600'ün hiçbir sorunu yok, çok iyi bir model. Fiyatı da gerçekten iyiymiş. 860-870 EVO rakibi bir model. Kesinlikle onu alın, karşılaştırmaya bile gerek yok.

Teknosa bize daha yakın o yüzden ve KC600'ün sadece 512 GB'ı Teknosa kendi kafasına göre fiyat yapmış alınmaz A400 olabilir.

Teknosa'ya gidip daha kötü ya da daha pahalı bir SSD almak yerine ailenizden birinin kartına aynı parayı yükleyip N11 sitesinden benim aldığım SSD'yi almanız sizin için daha iyi olacaktır ama tabii ki karar sizin.

Teknosa'ya gidip daha kötü ya da daha pahalı bir SSD almak yerine ailenizden birinin kartına aynı parayı yükleyip N11 sitesinden benim aldığım SSD'yi almanız sizin için daha iyi olacaktır ama tabii ki karar sizin.
İnternet'ten alışveriş yapma durumları biraz geride oldukları için mağazadan alırız diyorlar yoksa ben hemen internetten alırdım

Yeni konular

Geri
Yukarı