PNY RTX 3060 12 GB 6649 TL!

Aynı satıcı MSI Gaming X kartı 9.974, 05 TL fiyata satıyor, piyasanın altında.
Bende şüphe uyandırmadı değil açıkçası.

Hocam bence bunlar hazır sistemler için toptan alınıp üstüne mining olayları da azalınca elde kalmaya başlayan kartlardır, fiyatlar daha da düşmeye devam ederse başka açıklaması yok.

Hocam bence bunlar hazır sistemler için toptan alınıp üstüne mining olayları da azalınca elde kalmaya başlayan kartlardır, fiyatlar daha da düşmeye devam ederse başka açıklaması yok.
Hocam tamam da fiyat çok düşük 3060 için.
Yaparlar demiyorum ama mining yapılmış kartları temizleyip de satıyor olabilirler. Sahibinden de vardı böyle bir firma, ucuz ucuz satıp ikinci el kartları koyuyorlardı OEM diye.

Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ama YouTube'da karşıma bu video düştü, hepimiz şüphelenmekte haklıymışız. Adam oyuncak göndermiş :D.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ama YouTube'da karşıma bu video düştü, hepimiz şüphelenmekte haklıymışız. Adam oyuncak göndermiş :D.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yanılmıyorsam bu kartı Sosyal'de birkaç kişi satın aldı ama emin değilim, tabii 6000 TL bandında değildi.

Zamanında kendi sayfalarından 17 tane OEM RX460 almıştım. Sorun olmadan gelmişti hepsi. Demekki hayat şartları adamlara neler yaptırıyor. 😂 Bu saatten sonra almayın aldırmayın. Arada ne kadar Trendyol pazar yeri olsana riske girmemek en mantıklı olan.

Geri
Yukarı