PNY RTX 3060 vs ASUS RTX 3060 vs Gigabyte RTX 3060

Bütçe
10,000
Hocam nkye sinirlendiniz ki adam 2. el 3060 Ti alırsanız diye demiş.
Estağfurullah, sinir yok ya 🥺. Öyle anlaşıldıysam çok özür diliyorum. Sinirlenmek ne, demek burada arkadaşça sohbet ediyoruz efem. ☺️

@PickleRiiick @bonegang
@messinicocugu

Bir şey sorabilir miyim acaba dostlarım? sadece aslında içimde kalan takıntılarım var, onları gidermek amacıyla sormam lazım, izninizle elbette. Bugüne kadar tek bir tane ekran kartı kullandım, o da MSI 1050 Ti. Zaten işimi artık görmediği için değiştireceğim. Gainward hiç kullanmadım, rica etsem farkları nelerdir yazabilir misiniz lütfen? Sanırım zaten aynı kart hepsi sadece dış görünüşe göre bir kaç farklılık var. Yani diğer RTX 3060 Ti ile soruyorum. Diğer markalar bana sadece daha büyük gibi geldi Asus Tuf veya MSI. Fanları kocaman ve tüm boşluğu kapatıyor.

Son düzenleme:
Estağfurullah, sinir yok ya 🥺. Öyle anlaşıldıysam çok özür diliyorum. Sinirlenmek ne, demek burada arkadaşça sohbet ediyoruz efendim. ☺️

@PickleRiiick @bonegang
@messinicocugu

Bir şey sorabilir miyim acaba dostlarım? Sadece aslında içimde kalan takıntılarım var, onları gidermek amacıyla sormam lazım, izninizle elbette. Bugüne kadar tek bir tane ekran kartı kullandım, o da MSI 1050 Ti. Zaten işimi artık görmediği için değiştireceğim. Gainward hiç kullanmadım, rica etsem farkları nelerdir? Yazabilir misiniz lütfen? Sanırım zaten aynı kart hepsi sadece dış görünüşe göre birkaç farklılık var. Yani diğer RTX 3060 Ti ile soruyorum. Diğer markalar bana sadece daha büyük gibi geldi ASUS TUF veya MSI. Fanları kocaman ve tüm boşluğu kapatıyor.

MSI ve ASUS'un modelleri daha serin çalışıyor ama gereksiz pahalılar Gainward'ın soğutması da yeterli düzeyde.

Hayırlı olsun Nvidia dan şaşmayın.
Çok teşekkür ederim.

@messinicocugu @loneytunes @PickleRiiick Merhaba tekrar rahatsız ediyorum üzgünüm, bir şey merak ediyordum. Şuan için 1-2 ay veya hafta kadar 500W ile kullansam bir sorun olur mu? Henüz 600W alamıyorum. Şuan takılı olan 500W marka model: Cooler Master rs-500-pcap-i3. Bence 1 ay kadar için sorun olacağını sanmıyorum.

@bonegang

Son düzenleme:

Geri
Yukarı