PNY RTX 3070 ekran kartı nasıldır?

ryzen 5 5600 var bende hocam, darboğaz yapar
Çok fazla darboğaz yaşamassınız. Darboğaz olsa bile sıkıntı yaratmaz aradaki fiyat farkı çok az değer ama soğutma performansı ne kadar yeter belli olmaz. Çift fan o karta az gelebilir. Isınma sıkıntısı da varsa alınmaz.

@memruh Çok fazla bir darboğaz söz konusu değil.

DSR ve DLDSR ile çözülebiliyor artık zaten bu tarz durumlar Nvidia tarafında:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Parçalar arasındaki uyum dağlar kadar farklı olmazsa, bu dönemden sonra darboğaz olayı göz ardı edilebilecek düzeye getirilebiliyor.

@memruh Çok fazla bir darboğaz söz konusu değil.

DSR ve DLDSR ile çözülebiliyor artık zaten bu tarz durumlar Nvidia tarafında:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Parçalar arasındaki uyum dağlar kadar farklı olmazsa, bu dönemden sonra darboğaz olayı göz ardı edilebilecek düzeye getirilebiliyor.
ne olduklarını bilmiyorum ama oyunları 1920x1080 de oynayacağım hocam

soğutması nasıldır hocam pny nin? donanım arşivine 3090 yollamışlardı ve 78-80 dereceydi hep yani fazlaydı
Henüz elime geçmedi fakat 3070 özelinde soğutma sorunu olacağını düşünmüyorum. Onun haricinde gördüğüm kadarıyla markanın 30 serisi kartlarında genel kanı olumlu.

Taktıktan sonra tekrar yorum yaparım ama indirim bitmiş olur diye tahmin ediyorum.

Henüz elime geçmedi fakat 3070 özelinde soğutma sorunu olacağını düşünmüyorum. Onun haricinde gördüğüm kadarıyla markanın 30 serisi kartlarında genel kanı olumlu.

Taktıktan sonra tekrar yorum yaparım ama indirim bitmiş olur diye tahmin ediyorum.
sen aldın mı hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı