PNY RTX 3090 Revel Gaming nasıldır?

Evet performans olarak en fazla yüzde 10 farkediyor bu yüzden asla 3090 planı yapmamıştım. Ekstra para bırakmasada neredeyse denk bir fiyata geleceği için mantıklı geldi. En azında 24GB GDDR6X bellek ile çok uzun yıllar hiç düşünmeden devam edebilirim. 10GB bellek şu an bile bazı noktalarda çok sınırda kalıyor gibi çünkü.
Aslında ekran kartlarında VRAM çok önemseniyor fakat o kadar önemsenmemesi gerekiyor. Bunu Recep Baltaş ve Ali Güngör'de bir paylaşımda belirtiyordu. Daha önemli olan çekirdek hızı vs. gibi konular var. O içeriği şimdilik bulamadım. 10GB VRAM gayet yeterli.

Üstüne ekstra harcamanız olmayacağı için almanız tabii ki mantıklı. Ama önce elinizdeki kartı belirttiğiniz fiyattan satabilecek misiniz? Bunun bir garantisi yok. O bakımdan düşündürücü. Ben 8.000 TL'ye 3080 aldım. İmkanım olmasına rağmen şahsen 15.000 TL'ye almazdım. Alanlar olabilir. İşler planladığınız gibi gitmeyebilir ama yine de çok zarar edeceğinizi sanmam. Stoklar yenilenmeden elden çıkartmanız gerekiyor.

Konuyu hortlatacagım ama bu kartla ilgili kullananların yorumlarını alabilir miyim? 3 ekranım var. Bu kartı aldım. Asıl niyetim ASUS ROG STRIX RTX 3090 OC ama yok. Sizce aralarında performans anlamında cok fark var mıdır?

Konuyu hortlatacagım ama bu kartla ilgili kullananların yorumlarını alabilir miyim? 3 ekranım var. Bu kartı aldım. Asıl niyetim ASUS ROG STRIX RTX 3090 OC ama yok. Sizce aralarında performans anlamında cok fark var mıdır?
Performans farkı yok diyebiliriz. Olsa bile 1-2 FPS falan. Soğutmada da aman aman bir fark olacağını sanmıyorum.

İşte bu kartların aynı anda performansını karsılastıran bir video bir inceleme arıyorum bulamıyorum. Fps olarak evet çok fark yok ama soguma performans ve malzeme kalitesi olarak ne derecededir . Çok yoruldum bu rog strix falan stoga gireceği yok. Gelince açıp kullansam mı arafta kaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı