PNY vs. Palit vs. Gigabyte RTX 3070

Bütçe
6500

onurfirat

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben sistem topluyorum ve sadece 2 parçam kaldı. Birisi işlemci birisi ekran kartı. İşlemci olarak R5 5600X alacağım, ekran kartı ise başlıktan da belli olduğu gibi 3070. Bütçem kısıtlı PNY olan modeli yeni gördüm, fiyatı da bana çok ideal geldi fakat diğer modellere göre nasıldır pek bilgim yok. Bobin kalitesinden tutun performansa, soğutmaya kadar hangisi tercih edilir? PNY olan modeli önerir misiniz? Tavsiyelerinize, önerilerinize açığım.

PNY RTX 3070 XLR8 GAMİNG REVIL EPIC-X 8GB 256Bit - PttAVM.com - Güvenli Alışverişin Merkezi

GIGABYTE RTX3070 8GB EAGLE GV-N3070EAGLE OC-8GD GDDR6 256bit HDMI DP PCIe 16X v4.0 Ekran Kartı 1348 0

Gigabyte GeForce RTX3070 Gaming OC 8G 8GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı

Gigabyte GeForce RTX 3070 VISION OC 8GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı Fiyat

https://www.hepsiburada.com/palit-n...kran-karti-p-HBV00000ZOYT2?magaza=GarajOnline

Palit NVIDIA GeForce RTX 3070 GameRock OC 8 GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri

Daha çok pny olan model ile diğerlerini kıyaslamak istemiştim.
Palit Gaming Pro kullanıyorum. Serin çalışıyor. Malzeme kalitesi guzel. Kendi programı sade ve kullanışlı. Tavsiye ederim.
A
Gigabyte kullanan biri olarak Aorus'u hiçbir şeye değişmem ama Palit gibi bir firmayı da yabana atmam. Gigabyte orta seviyelerde fan konusunda biraz sıkıntılıydı su an ne halde ileride göreceğiz.
Aorus modelin fiyatı çok fazla ya

Geri
Yukarı