POCO F3 alınır mı?

F3'ün düzelmiş halde olma ihtimali daha yüksek ama X3 için söyleyemem zaten bunu tek ben söylemiyorum bilinen bir şey.

X3 Pro diyorum SD860'lı versiyon. Bu telefonlar birçok özellikden kısılmış oluyor ancak işlemcileri gayet güçlü oluyor. Oyun performansları gayet iyi.

Son olarak dediğim gibi arkadaş oyun odaklı alıyorsa POCO F3 ya da K40 alabilir. Günlük kullanım odaklı ise sizin dediğiniz modellerden birini alabilir.
Bu konuda da var.

Burada ne var hocam?

Ben çok oyun oynayan biri değilim daha çok bir şeyler izlemek ve internete bakmak için kullanacağım. Fotoğraf kalitesi de çok aradığım özellik değil. Ama yine de daha uzun ömürlü olacağını düşündüğüm için POCO X3 Pro veya POCO F3 modellerini beğendim. Sadece beğendiğim için almak mantıksız mı olur? Bu farklar önemsiz ise Samsung A52 kullanım için beni daha ileri mi taşır?

Ben çok oyun oynayan biri değilim daha çok bir şeyler izlemek ve internete bakmak için kullanacağım. Fotoğraf kalitesi de çok aradığım özellik değil. Ama yine de daha uzun ömürlü olacağını düşündüğüm için POCO X3 Pro veya POCO F3 modellerini beğendim. Sadece beğendiğim için almak mantıksız mı olur? Bu farklar önemsiz ise Samsung A52 kullanım için beni daha ileri mi taşır?

Bir şeyler izleyeceksiniz ekran panelini AMOLED olarak tercih etmeniz daha iyi olur. POCO markasından yazılımından dolayı uzak durun- uzun ömürlü demişsiniz kaçın kaçın-. A52 iyi bir modeldir fakat fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum pek. 5000 TL gibi bir fiyata önerilecek en iyi telefon iPhone SE2020'dir fakat ekran boyutu olarak üzer, bir şeyler izleyecekseniz, A72 de önerilebilecek telefon fakat A52 ile pek bir farkı yok. Sanırsam aradaki fark daha çok kamera ile ilgili. Sizin için de kamera çok önemli değilse A52 modeli sizin için en iyi tercihlerden biri olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı