POCO F5 Pro oyundayken çok ısınıyor

yonusef

Yoctopat
Daha fazla  
F5 veya F5 Pro almayı düşünen varsa tahmin ettiğim gibi zamlanmaya başladı. F5 2000 TL zamlanmış. F5 Pro da aynı şekilde bazı sitelerde zamlanmaya başlamış. Sadece Pazarama üzerinde uygun fiyatta 2 stok kalmış. Almayı düşünen varsa son şanslar.

Cihaz bu sabah elime ulaştı. Ayarlarla ve alışma sürecindeyim şu an. Kamerası öyle gömüldüğü gibi kötü değil gayet güzel. İlk oyun testini Wild Rift'te yaptım sabit 120FPS alıyorum en ufak bir drop yaşamadım. Şarjı 15 dakikada %50 45 dakikada tamamen doluyor. Şu an tek sıkıntı şeffaf kılıfın elde bıraktığı o yapış yapış his. Yeni bir model olduğu için Spigen kalitesinde güzel bir kılıf bulmak zor olacak.

Kardeşim merhaba. Ben de aldım bu cihazı ama oyun oynarken çok ısınıyor. PUBG oynamıyorum ona rağmen bayağı bir ısınma oluyor. Sende de var mı ısınma? Yoksa bende mi sorun var? Kafayı yiyeceğim. Dönüş yaparsan sevinirim. Şimdiden teşekkürler 🙏🏻

Kardeşim merhaba. Ben de aldım bu cihazı ama oyun oynarken çok ısınıyor. PUBG oynamıyorum ona rağmen bayağı bir ısınma oluyor. Sende de var mı ısınma? Yoksa bende mi sorun var? Kafayı yiyeceğim. Dönüş yaparsan sevinirim. Şimdiden teşekkürler 🙏🏻
Kaç derece oluyor cihaz ?

Ölçmedim derecesini ama hissettirdiği çok fazla geliyor bana :))

Telefonu çok sıcak ortamlarda kullanmamaya özen gösterin yoksa telefon uygulamaya girip çıkmakla ısınmaz.
Yaz sıcakları da geldi tabi yine de fazla ısınıyor gibi

Kaç derece oluyor cihaz ?
Ölçmedim derecesini ama hissettirdiği epey fazla geliyor :))

Cihazın garantisi devam ediyorsa garantiye gönderebilirsiniz veya hard reset gibi yöntemlere başvurabilirsiniz.
İade süresi bile geçmedi daha ve açıkçası iade etmeyi bile düşünüyorum. Hard reset dediğiniz nasıl oluyor acaba denesem faydası olur mu

Yeni konular

Geri
Yukarı