POCO M3 Pro vs POCO F1

Alarko Kombi

Kilopat
Makaleler
2
Bu iki telefon arasından hangisini alırdınız? 90Hz ve 5G epey ilgimi çekti ancak daha düşük fiyata Snapdragon 845 de harika bir seçenek, fikirleriniz neler?

Ayrıca yeterince tatmin eden bir kaynak bulamadım, dimensity 700 ile aralarında çok fark olur mu?

Bu iki telefon arasından hangisini alırdınız? 90Hz ve 5G epey ilgimi çekti ancak daha düşük fiyata Snapdragon 845 de harika bir seçenek, fikirleriniz neler?

Ayrıca yeterince tatmin eden bir kaynak bulamadım, dimensity 700 ile aralarında çok fark olur mu?

Çok fark ne kelime.
Arada dağlar var desek yeridir işlemci anlamında.

Eğer Custom ROM atarım derseniz ben POCO F1 öneririm.

F1 ikinci el olmalı, Dimensity 700 yaklaşık olarak SD 720G gücünde. Arada büyük fark var. Alacağınız F1'in kasasında ve ekranında sorun yoksa, cihaz temizse düşünülebilir. Custom ROM atmanızı tavsiye ederim.

Çok fark ne kelime.
Arada dağlar var desek yeridir işlemci anlamında.

Eğer Custom ROM atarım derseniz ben POCO F1 öneririm.
Custom ROM daha önce hiç atmadım ve bozmaktan korkuyorum açıkçası.

90Hz ekran ve 5G de cidden çok çekici gelmişti, şu an aklım çok karışık.
@BERWAR
F1 ikinci el olmalı, Dimensity 700 yaklaşık olarak SD 720G gücünde. Arada büyük fark var. Alacağınız F1'in kasasında ve ekranında sorun yoksa, cihaz temizse düşünülebilir. Custom ROM atmanızı tavsiye ederim.
F1'in görüntüsü de pek içime sinmedi. Max COD Mobile oynarım, Dimensity 700 yeterli olmaz mı?

EKLEME: 2. El telefon almak riskli olduğundan sayın evin reisi (ya da babam) pek sıcak bakmıyor bu duruma.

Custom ROM daha önce hiç atmadım ve bozmaktan korkuyorum açıkçası.

90Hz ekran ve 5G de cidden çok çekici gelmişti, şu an aklım çok karışık.
@BERWAR

F1'in görüntüsü de pek içime sinmedi. Max COD Mobile oynarım, Dimensity 700 yeterli olmaz mı?

EKLEME: 2. El telefon almak riskli olduğundan sayın evin reisi (ya da babam) pek sıcak bakmıyor bu duruma.
Tam bütçe verebilir misiniz?

F1 modelinin en büyük handikapı artık güncelleme almıyor olması. Arka kamera fotoğraf noktasında da rakibinden kötü.

Donanım ve performans olarak gözle görülür fark var. SD 845 çok daha güçlü bir yonga. RAM artısı da var F1 de. Stereo hoparlöre sahip ayrıca.

Yeni konular

Geri
Yukarı