Poco X3 NFC 128 GB 2750 TL!

Önceki işlemcide sorun yaşamış olmanız ülkemizde mediatek helio G95 işlemcisini kullanan tek cihaz Realme 7'de sorun yaşanacağı anlamına gelmiyor.

Hocam ben size G95 mi dedim tek iyi işlemcileri o ha bir de bir tane daha vardı onun adını hatırlamıyorum yani siz sadece iki ürünü kaliteli bir markayı savunuyorsunuz.
Realme 7 ısınıyor demedim, siz sürekli tutturmuşsunuz ısınıyor demişim diye. Amacınız gereksiz gereksiz yere açık bulmak, ama onu bile başaramıyorsunuz çünkü herhangi bir açığım yok Realme 7 konusunda.

Ek olarak ben konunun Realme 7 olduğunu düşünmüyorum. İstediğim gibi düşüncemi söyleyebilirim, ama sizin beni linçlercesine mesajlar atmaya ve düşünceme saygı duymama haklınız yok. Konu Realme 7 değil, o yüzden konu hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum.

Ürün zaten kapanmış ve yurt dışı ürün. İsteyenler bu linkten alabilir, yine az büz indirim var.

Kesinlikle hocam düşüncemize saygı duyun.

Realme 7 ısınıyor demedim, siz sürekli tutturmuşsunuz ısınıyor demişim diye. Amacınız gereksiz gereksiz yere açık bulmak, ama onu bile başaramıyorsunuz çünkü herhangi bir açığım yok Realme 7 konusunda.

Ek olarak ben konunun Realme 7 olduğunu düşünmüyorum. İstediğim gibi düşüncemi söyleyebilirim, ama sizin beni linçlercesine mesajlar atmaya ve düşünceme saygı duymama haklınız yok. Konu Realme 7 değil, o yüzden konu hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum.

Ürün zaten kapanmış ve yurt dışı ürün. İsteyenler bu linkten alabilir, yine az büz indirim var.
Hocam siz MediaTek çöp işlemci diyorsunuz haliyle Realme 7'de MediaTek işlemcisini barındırdığı için o telefondan bahsedecek arkadaş.

Son düzenleme:

Ek olarak ben konunun Realme 7 olduğunu düşünmüyorum. İstediğim gibi düşüncemi söyleyebilirim, ama sizin beni linçlercesine mesajlar atmaya ve düşünceme saygı duymama hakkınız yok. Konu Realme 7 değil, o yüzden konu hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum.

1615062100249.png

İstediğini söyle, söyleme diyen yok. İnsanları yanlış yönlendirme diyoruz.

1615062139288.png

Ben sizdeki mantık ile hareket edersem önerebileceğim cihaz kalmayacak çünkü MediaTek işlemcili ve Snapdragon işlemcili telefonlarım bozuldu.

MediaTek işlemci çöp değildir.
Çöptür. Siz bir modelde sorun yaşamadınız diye kimse yaşmayacak diye bir şey yok.
Aynı şekilde ben bir sorun yaşadım diye herkes yaşayacak diye bir şey de yok.

Ben bizzat çok kez farklı modellerde tecrübe ettim. Zamanında da bu işler ile çok içli dışlı olup tamirlerini de yaptım. Sırf ucuz diye kullanılıyor. Zaten MediaTek işlemcili cihaz aldığınızda büyük olasılıkla en çok 2 yıl sonunda elinizde kalacak cihaz. Önermiyorum, önermem.

Çöptür. Siz bir modelde sorun yaşamadınız diye kimse yaşmayacak diye bir şey yok.
Aynı şekilde ben bir sorun yaşadım diye herkes yaşayacak diye bir şey de yok.

Ben bizzat çok kez farklı modellerde tecrübe ettim. Zamanında da bu işler ile çok içli dışlı olup tamirlerini de yaptım. Sırf ucuz diye kullanılıyor. Zaten MediaTek işlemcili cihaz aldığınızda büyük olasılıkla en çok 2 yıl sonunda elinizde kalacak cihaz. Önermiyorum, önermem.
Ben de bir sürü cihaz kullandım.

1615062781178.png

"MediaTek işlemci, şarjı az gider" diyenlere.

1615062812388.png

Şikayetvar sitesi üzerinden bakarsanız Realme 7'de Xiaomi Poco X3 kadar şikayet bulunmuyor. Bi' de sizin önermiş olduğunuz Xiaomi bana göre Realme 7 ile rekabete girebilmek için Xiaomi Redmi Note 10S modelinde Realme 7'de bulunan MediaTek Helio G95 işlemcisini kullanacak. Cihazı kullanan kişilerin ısınma, batarya gibi sorunları bulunmamakta. Uzun kullanım için iyi bir yazılıma sahip cihaz tercih edilmeli.

Ben de bir sürü cihaz kullandım.

Eki Görüntüle 909987

"MediaTek işlemci, şarjı az gider" diyenlere.

Eki Görüntüle 909990

Şikayetvar sitesi üzerinden bakarsanız Realme 7'de Xiaomi Poco X3 kadar şikayet bulunmuyor. Bi' de sizin önermiş olduğunuz Xiaomi bana göre Realme 7 ile rekabete girebilmek için Xiaomi Redmi Note 10S modelinde Realme 7'de bulunan MediaTek Helio G95 işlemcisini kullanacak. Cihazı kullanan kişilerin ısınma, batarya gibi sorunları bulunmamakta. Uzun kullanım için iyi bir yazılıma sahip cihaz tercih edilmeli.
Siz ne yaşıyorsunuz? Ben herhangi bir öneride mi bulundum?
Sadece bir model üzerinden örnek vermeniz de komik. Yepyeni telefonların testlerini önümüze atıp neyi kanıtlamaya çalışıyorsunuz? Buna gerek yok. Kağıt üstündeki verilere bakarsanız az çok benzer sonuçları elde edebilirsiniz.

Ben yukarıda da belirttim bir modelde sorun yoksa her modeli mükemmel olacak diye bir şey yok diye.
2 yıl sonra da o testi yapsınlar bakalım.

Yazılım konusunda haklsınız, katılıyorum.

Siz ne yaşıyorsunuz? Ben herhangi bir öneride mi bulundum?
Sadece bir model üzerinden örnek vermeniz de komik. Yepyeni telefonların testlerini önümüze atıp neyi kanıtlamaya çalışıyorsunuz? Buna gerek yok. Kağıt üstündeki verilere bakarsanız az çok benzer sonuçları elde edebilirsiniz.

Ben yukarıda da belirttim bir modelde sorun yoksa her modeli mükemmel olacak diye bir şey yok diye.
2 yıl sonra da o testi yapsınlar bakalım.

Yazılım konusunda haklsınız, katılıyorum.
2 yıl sonra diyelim çöp oldu ki böyle bir şey bana göre olmayacak. Bunu Xiaomi yazılımı ile yapıyor zaten. Yazılım konusuna katılmanıza sevindim. :) Sadece bir model üzerinden örnek vermemin sebebi bu fiyat bandında Realme 7'nin Xiaomi Poco X3'e rakip olması.

Benim @Samotne Ciasteczka'dan tek isteğim insanları yanlış yönlendirmemesi.

2 yıl sonra diyelim çöp oldu ki böyle bir şey bana göre olmayacak. Bunu Xiaomi yazılımı ile yapıyor zaten. Yazılım konusuna katılmanıza sevindim. :) Sadece bir model üzerinden örnek vermemin sebebi bu fiyat bandında Realme 7'nin Xiaomi Poco X3'e rakip olması.
İyi de biz MediaTek'ten bahsediyoruz. Artı olarak ben zaten her modelde sorun olmadığını söyledim. Amacınız buysa gereksiz tartışma olmuş. "Çöp değil" demek yerine Realme 7'deki yongayı değerlendirebilirdiniz. Çünkü MediaTek genel olarak "ÇÖP". :D

Benim @Samotne Ciasteczka'dan tek isteğim insanları yanlış yönlendirmemesi.
Bu kategori için konuşuyorsak yanlış önerisine denk gelmedim henüz. Siz de öneri yaparken neden o öneriyi yaptığınızı yazarsanız çok verimli olur. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı