POCO X3 NFC alınır mı?

ugurakyns

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, yurt dışı IMEI atılmış X3 NFC almak istiyorum, daha önce satın alan ve başına dert açılan oldu mu arkadaşlar? Bir de aklımda Note 9S & 9 Pro var artıları varsa kullanan arkadaşlardan cevap bekliyorum.

Biliyorum garantili cihazın yerini tutmaz bir sıkıntı olursa elimizde patlar :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, yurt dışı IMEI atılmış X3 NFC almak istiyorum, daha önce satın alan ve başına dert açılan oldu mu arkadaşlar? Bir de aklımda Note 9S & 9 Pro var artıları varsa kullanan arkadaşlardan cevap bekliyorum.

X3 görebileceğiniz en sorunlu yazılıma sahip cihaz.
X3 özellikleri ile aşırı iyi bir telefon ama yazılım berbat. Ekranda sararmalar yaşayanlar var. Bana kalırsa garantili cihazlara bakmakta fayda var. Önlemini almalısın.
Sadece onunla kalsa yine iyi emin olun.

Eğer o telefonları kullanmak isterseniz kesinlikle ROM atmalısınız.
Bende garantili Note 9 Pro var.
Boştaki RAM kulanımım 3 GB., başka bir şey dememe gerek yok sanırım.

Hocam donanımsal anlamda o cihazların üzeceğini sanmam (9 Pro haricinde).
Xiaomi donanımsal anlamda her zaman çok çok iyi bir iş çıkarıyor. Donanımsal anlamda cihaz üzmez ve sorun çıkarma ihtimali düşük. Yok değil ama düşük. Söylediğiniz cihazlardan 9 Pro haricinde hiçbirinde kronik bir sorun yok.

Zaten garantisi olmadığından, şiddetle ROM atmanızı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı