POCO X3 NFC kapanıyor

Hepsiburada'nın yeni çıkarttığı bir özelliğe göre şubeden insanlar gelip alıyor telefonu illaki aramammı lazım.
Gelip alirlar evet ama 4 gün kullanmışsınız. İade mi alacaklar yoksa Garantiye mi yollarlar bilemem. 4 günlük telefonun garantiye gitmesi çok çok saçma. Şöyle olabilir garantiye gönderip size sıfır ürün de gönderebilirler. Dediğim gibi HB müşteri hizmetlerini arayınız. Durumu anlatın.

Gelip alirlar evet ama 4 gün kullanmışsınız. İade mi alacaklar yoksa garantiye mi yollarlar bilemem. 4 günlük telefonun garantiye gitmesi çok çok saçma. Şöyle olabilir garantiye gönderip size sıfır ürün de gönderebilirler. Dediğim gibi hb müşteri hizmetlerini arayınız. Durumu anlatın.

Umarım yeni bir telefon değildi para gönderirler hem 4 gün uzun bir süre değil.

Umarım yeni bir telefon değildi para gönderirler hem 4 gün uzun bir süre değil.
Benim tahminim garantiye göndereceklerdir. Telefonu siz mi bozdunuz yada kendiliğinden mi olmuş diye. Hemen iade almazlar 20 gün azami süresi var zaten. Burada vakit kaybetmeyin dediğim gibi HB müşteri hizmetlerini arayın. Gelişmeleri buraya da aktarırsınız.

Performans deseydi daha güçlü telefon önerirdim. Bir de telefonlardan anlamıyorsun diyorsun. Daha verimli çalışacağı için A21s önerdim. Her şeyi performansa çevirmeyin.
1. Telefon önerirken önce hangi amaçla kullanılacağı sorulur. Boş yorum yapmayın adam size ne yapabilirim demiş. Siz telefon önermişsiniz. Adamin bütçesi okadar bile değil. Daha düşük bir modeli önermişsiniz bir de. Telefonun ömrünü işlemci belirler.

Geri
Yukarı