Çözüldü POCO X3 NFC oyuna girdiğimde 120 Hz'deki ekranı aniden 60 Hertz'e çekiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci - Çizer - Tasarımcı
Merhabalar, bir sorun yaşıyorum. Telefonum POCO X3 NFC ve ayarlarda 120 Hertz'e ayarlı ekranım. Fakat şöyle bir sorun var ki oyuna girdiğim anda 60 Hertz'e çekiyor ekranı. Telefondan daha önce 120 FPS oynuyordum sıfırladığımda böyle oldu.

Bakınız ekran görüntüler

Screenshot_2021-04-05-14-13-48-612_com.axlebolt.standoff2~2.jpg

Screenshot_2021-04-05-14-13-55-090_com.mi.android.globallauncher~2.jpg

Sorunun çözümü nedir? Ne yapmam gerekiyor acil yardım turnuvalara katılıyorum. Bugün başlıyor 120 FPS açmam lazım. Aksi takdirde GitHub'da konu açacağım.

Çözüm
Güzel bir üslupla konuşursanız sevinirim. Olabilir dedim sadece.
Kusura bakmayın, bahsi konu yüzünden sinirim bozuk. Özür diliyorum.
Merhabalar, bir sorun yaşıyorum. Telefonum POCO X3 NFC ve ayarlarda 120 Hertz'e ayarlı ekranım. Fakat şöyle bir sorun var ki oyuna girdiğim anda 60 Hertz'e çekiyor ekranı. Telefondan daha önce 120 FPS oynuyordum sıfırladığımda böyle oldu.

Bakınız ekran görüntüler

Eki Görüntüle 958690

Eki Görüntüle 958691

Sorunun çözümü nedir? Ne yapmam gerekiyor acil yardım turnuvalara katılıyorum. Bugün başlıyor 120 FPS açmam lazım. Aksi takdirde GitHub'da konu açacağım.
Eveett... Arkadaşlar sorunun çözümünü buldum. Sorunu yaşayanlar için ayrı bir konu daha açacağım. Sorunu çözmek için adım adım SS alıp editleyip atacağım şimdi.

Eveett... Arkadaşlar sorunun çözümünü buldum. Sorunu yaşayanlar için ayrı bir konu daha açacağım. Sorunu çözmek için adım adım SS alıp editleyip atacağım şimdi.
Oyun maksimum 60Hz destekliyor olabilir.
Kardeşim FPS hedefi 120 yazıyor ss'de görmüyor musunuz??? Ben bu telefonda daha önceden 120 FPS'de oynuyorum dedim! Daha dün lanet telefonda 120 FPS alıyordum telefonu sıfırladım ve şu an böyle bir sorun var!
Hangi programı kullanıp FPS değerlerine bakıyorsunuz?
Geliştirici seçenekleri > Power monitör
120 hz için oyun içi 120 FPS alman lazım. Oyun için 60 FPS'ten fazla alabiliyor musun? Alamıyorsan normal.
Daha dün saat 16:30 vakitlerinde 120 FPS ile oynadım. Telefonu 3 ay önce aldım 3 aydır 120 FPS oynuyorum. Sıfırladıktan sonra böyle oldu...
Screenshot_2021-03-31-03-00-43-062_com.axlebolt.standoff2~2.jpg

Her oyunda 120 FPS yok, hatta hiç bir oyunda yok diye biliyorum. Sadece 60 FPS oynayabilirsin.
Ağabey ne olur saçmalama :D

Screenshot_2021-03-31-03-00-43-062_com.axlebolt.standoff2~2.jpg

WILD RIFT yükleyip dener misin? Biraz uzun yükleniyor.
Aynı şey oluyor.

Bakınız ekran görüntüler

Eki Görüntüle 958690

Eki Görüntüle 958691

Herkes bir tek demiş oyun 60 Hertz'i destekliyor olabilir veya 60 FPS üstü oyun yok vb. Saçmalamışsınız xda developers ya da github'da konu açıyorum umarım sorunu çözerim çünkü bugün turnuva var ödüllü ve takımla katıldım.

Kardeşim FPS hedefi 120 yazıyor ss'de görmüyor musunuz??? Ben bu telefonda daha önceden 120 FPS'de oynuyorum dedim! Daha dün lanet telefonda 120 FPS alıyordum telefonu sıfırladım ve şu an böyle bir sorun var!

Geliştirici seçenekleri > Power monitör

Daha dün saat 16:30 vakitlerinde 120 FPS ile oynadım. Telefonu 3 ay önce aldım 3 aydır 120 FPS oynuyorum. Sıfırladıktan sonra böyle oldu...
Eki Görüntüle 958753

Ağabey ne olur saçmalama :D

Eki Görüntüle 958758

Aynı şey oluyor.

Herkes bir tek demiş oyun 60 Hertz'i destekliyor olabilir veya 60 FPS üstü oyun yok vb. Saçmalamışsınız xda developers ya da github'da konu açıyorum umarım sorunu çözerim çünkü bugün turnuva var ödüllü ve takımla katıldım.

Bakınız ekran görüntüler

Eki Görüntüle 958690

Eki Görüntüle 958691

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı