POCO X3 NFC Samsung SD kart takınca depolama hatası veriyor

FearlessDark

Centipat
Daha fazla  
Screenshot_2023-03-15-19-56-47-730_com.android.settings.jpg

Screenshot_2023-03-15-19-56-52-031_com.miui.securitycenter.jpg

Screenshot_2023-03-15-19-55-34-762_com.mi.android.globallauncher.jpg

Üstteki haftayı aldıktan sonra SD kartı çıkarttım ama nafile. Sonra ise tekrar takın hatası verdi. Çözümü nedir acaba?

Screenshot_2023-03-15-19-56-47-730_com.android.settings.jpg

Screenshot_2023-03-15-19-56-52-031_com.miui.securitycenter.jpg

Screenshot_2023-03-15-19-55-34-762_com.mi.android.globallauncher.jpg

Üstteki haftayı aldıktan sonra SD kartı çıkarttım ama nafile. Sonra ise tekrar takın hatası verdi. Çözümü nedir acaba?
Bu arada yeni almıştım, Biçimlendirme çıktı,ek hafıza dedim.İçerik taşınsınmı dedi hayır dedim bitti dedikten sonra böyle oldu

Büyük ihtimal diskin dosya sisteminden dolayıdır bu yaşadığınız hata. Daha farklı nedenlerden dolayı da, ortaya çıkıyor olabilir.

Bilgisayar yardımı ile veya, ek programlar kullanaraktan, hafıza kartınızı biçimlendirebilirsiniz, fakat hangi dosya biçimine biçimlendirmeniz gerektiği hakkında, pek yardımcı olamayacağım.
Bunu yapabileceğim bir video varmı?

Bilgisayar yardımı ile veya, ek programlar kullanaraktan, hafıza kartınızı biçimlendirebilirsiniz, fakat hangi dosya biçimine biçimlendirmeniz gerektiği hakkında, pek yardımcı olamayacağım.
bilgisayar var

Tamamdır, bekliyorum teşekkürler.

Varmı bununla alakalı bir video?Bulabildinizmi?

Birde benim aklıma uyumsuz telefon ve SD kart olabileceği geldi,olabilirim?
Genelde sd kartlar her telefonla uyumlu oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
dediğim olayın dışında bir yöntem fakat, sd kartı bilgisayara takabileceğiniz bir senaryodaysanız bir deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
dediğim olayın dışında bir yöntem fakat, sd kartı bilgisayara takabileceğiniz bir senaryodaysanız bir deneyin.
Anladım,video bulabilidinizmi peki sorunun çözümü için?

Bilgisayarda hafıza kart desteği yok ama?

Ne yapabilirim?

O zaman bir playstore'a göz atayım uygulama vs için.

Gereksiz bir soru olacak fakat, hafıza kartının görünüp görünmediğine cihazınızdaki dosya yöneticisi üzerinden baktınız mı?

Geri
Yukarı