POCO X3 NFC'de FPS düşmesi

Oğuzhan121

Femtopat
Daha fazla  
POCO X3 NFC cihazım 60 FPS'i rahatça kaldıran bir cihaz. Ama son güncelleme ile birlikte cihaza çok FPS dropu girer oldu. Adam yokken droplar saçma sapan droplar giriyor. Bir çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Miui kullanma cihaza aosp rom yükle. Telegramda detaylı bilgi alabileceğin bir Türkiye grubu var. O gruptan bilgi alabilirsin. Ben de Poco X3 NFC kullanıyorum ve 2 yıldır aosp rom kullanıyorum. MİUİ kullanıp o telefona hakaret etme.

POCO X3 NFC cihazım 60 FPS'i rahatça kaldıran bir cihaz. Ama son güncelleme ile birlikte cihaza çok FPS dropu girer oldu. Adam yokken droplar saçma sapan droplar giriyor. Bir çözümü var mı?
•Hangi güncellemeyi yüklediniz cihaza ?
•Oyun nedir ?

Poco X3 60 FPS destekleyen bir cihazdır.Technopat bile videosunu çekti. MIUI 13 de 60 FPS rahatça alıyordum.Ama MIUI 14 de Droplar başladı.
Poco X3 45FP destekleyen Poco X3 Pro 60FPS destekleyen bir cihazdır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Smooth+Ultra. Yani 45FPS alıyor. Smooth 45, Extreme 60 FPS.

Dostum POCO X3 NFC 60 FPS destekliyor. YouTube'a Technopat POCO X3 NFC 60 FPS yapma yazarsan çıkar. Ya da senin dediğin gibi 45 veriyorsa ben nasıl 60 alabiliyorum?

Dostum POCO X3 NFC 60 FPS destekliyor. YouTube'a Technopat POCO X3 NFC 60 FPS yapma yazarsan çıkar. Ya da senin dediğin gibi 45 veriyorsa ben nasıl 60 alabiliyorum?
Game Turbo'dan bakıyorsan yanılman normal. 60FPS felan vermiyor Poco X3.
images (3) (3).jpeg

Low:5FPS
Medium:15FPS
High:30FPS
Ultra:45FPS
Extreme:60FPS
90FPS.
Senin cihazın Ultra verebiliyor stok halde.

Geri
Yukarı