POCO X3 ön kamerası yakın çekiyor

mustafaayir

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, hayırlı Ramazanlar. Buraya video yükleyemediğim için YouTube hesabıma yükleyip buraya link paylaşıyorum, umarım yasak değildir. Sorunum şu ki; MIUI 12 kurulu olan POCO X3 telefonumda ön kameram yakın çekiyor. Kamerayı yan çevirdiğimde 1X yakınlaştırmada çekerken, düz tuttuğumda 1.3X modunda çekim yapıyor ve bunun bir yakınlık ayarı yok. Bunu nereden anladığımı sorarsanız da Google Camera yükledim ve oradan test ettim.

Google Camera üzerinden özçekim yaptığımda düz tutmama rağmen 1X modunda çekerken kendi kamera uygulamasında sebepsiz yere Zoom ayarı olmamasına rağmen 1.3X modunda çekiyor. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı acaba? Bir yerlerde yanlış mı ayar yaptım? Lütfen yardımcı olun, iyi forumlar, hayırlı akşamlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorun olduğunu düşünmüyorum bende de aynı telefondan var, aynı şekilde yan tuttuğumda daha da uzaklaşıyor.

Düz tuttuğumda güzel fotoğraflar çıkarabilmem için kolumu baya uzatmam gerekiyor fakat bunu telefon bize bir seçenek olarak sunmak yerine zorundalık olarak karşımıza çıkarıyor. Bunun bir ayarı var mı onu öğrenmek istiyorum sadece :/

Yeni konular

Geri
Yukarı