POCO X3 Pro (8/256) vs Galaxy M52 5G

Bütçe
~5.100

MuhendisBey1

Hectopat
5.000TL civarına telefon alacağım. Şu an Redmi Note 7 kullanmaktayım. Yeni alacağım telefonu oyun kamera Spotify ve içerik tüketme için kullanacağım. Oyun olarak PUBG, CoD ve Wild Rift oynuyorum ama aşırı değil. Kamera olarak arka kamera ile instagrama fotoğraf atmalık resim, ders notları ve ara sıra manzara fotoğrafı çekerim. Ön kamerası Instagram'a story atmalık resim çekerim. Video konusunda ön kamera ile video hiç çekmedim, arka kamera ile de ara sıra çektim. Spotify ve içerik tüketme kısmında ise sabah evden çıktıktan sonra eve gelene kadar Spotify'dan ya da YouTube Music (MIUI arayüzü sağ olsun ekran kilitliyken sesi devam ettiriyor) üzerinden çok müzik dinliyorum ve müsait zamanlarımdan YouTube'dan ve Netflix'den içerik tüketiyorum. Aklımda Samsung Galaxy M52 5G ve POCO X3 Pro (8GB/256GB) var. Daha başka modellerde önerebilirsiniz.

M52 5G seçme sebeplerim:
+5G ve Wi-Fi 6
+AMOLED ekran.
+Kamera
+Tasarım ve hafiflik.
+Samsung markaaı ve arayüz stabilizasyonu.
+Güncelleme stabilizasyonu.

POCO X3 Pro seçme sebeplerim;
+İşlemci
+8 GB RAM olan modelde 256 GB depolama bulunması ve ufs 3.1 olması.
+33watt desteği ve kutudan 33watt adaptör çıkması.
+Kızılötesi (pek fazla seçme sebebim değil ama yine de yazdım.)
+Stereo ses sistemi.
+Bir tık daha ucuz olması.

Son düzenleyen: Moderatör:
M52 alırdım. X3 Pro'nun ekran parlaklığı çok düşük. Gün altında görünmüyor.

Hocam 100 lira fazla verebilirseniz POCO X3 GT modeli de mevcut. İşlemcisi X3 Pro'dan iyi. Kamera olarak Pro ile M52 arasında. Batarya performansı testlerde 17 saat video izleme olarak gözüküyor. 67W bir hızlı şarj özelliği var ve 48 dakikada tamamen dolduruyor. Üstelik X3 Pro dan 170 gram daha hafif.

Hocam 100 lira fazla verebilirseniz POCO X3 GT modeli de mevcut. İşlemcisi X3 Pro'dan iyi. Kamera olarak Pro ile M52 arasında. Batarya performansı testlerde 17 saat video izleme olarak gözüküyor. 67W bir hızlı şarj özelliği var ve 48 dakikada tamamen dolduruyor. Üstelik X3 Pro dan 170 gram daha hafif.
Biliyorum o modeli de fazla incelememiştim. Onunda 128lik versiyonunu alabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı