Poco X3 pro kontrol merkezinde hızlı geçişler yapıyor

aLi[GG]

Hectopat
Telefonumda anormallik olduğunu düşünüyorum. Miui 12.5.3 sürümüne sahip şu an.
Telefonda bazen kontrol merkezini açıp sol ve sağ bölümler arasında hızlı geçişler yapınca tuhaf şeyler oluyor. Bunu sık yaşamıyorum ama oyundayken daha fazla oluyor. Ekran süresi yoğun kullanımda daha ölçmedim ölçücem ama 8 saat falan. Bazen klavye açılırken anlık olarak 30-40fps acilabiliyor. Tabi anlık olarak hemen düzeliyor. Bunları inceleme yapan birine internetten sordum normalde böyle şeyler yaşamaman gerek donanımsal bir sorun olabilir dedi. X3 pro kullanıcılarına soruyorum benim verilerine sizin verilerinizi karşılaştırıp bana yardımcı olabilir misiniz ne yapmalıyım?
Bu arada 12.5.3'e güncelledikten sonra ses tuşlarında ufak bi tepki gecikmesi oluyor gibi. Ama zamanla farklılık gösteriyor bu gecikme süresi.
Bu nasıl başlık?

Alırken çok güzeldi seviniyorum 860 var diye göremiyoruz beklediğimiz performansı. Bu arada PUBG testi yaptım telefona Ultra HD aşırı yüksek ayarlarda 40-42 fps genellikle verdi.
Videodaki problem sizde var mı?
Ben ortalama 50-55 FPS alıyorum GameTurbo ile baktığım değerler. Hiç 45 altına düşmedi. GameTurbo'dan da ayarları ultraya çektim oyunda da her şeyi ultraya çektim.

Yeni mesajları okudukça daha çok üzülüyorum bir çözüm gerek neden b
Ben ortalama 50-55 FPS alıyorum GameTurbo ile baktığım değerler. Hiç 45 altına düşmedi. GameTurbo'dan da ayarları ultraya çektim oyunda da her şeyi ultraya çektim.

öyle bu Allah'ım 😭
Sizce sorun ne olabilir? Donanımsal bir sorun olabilir mi? Siz 12.5.3teyken böyle şeyler yaşamış mıydınız?
Güncellemeyi nasıl yaptınız? Önceki sürümlere geçmeye çalışırsanız cihazınız kullanılamaz hale gelir diyordu bir yerde.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı