POCO X3 Pro MIUI 13 güncellemesi kayboldu

Mustea

Decapat
Daha fazla  
POCO X3 Pro bir telefon kullanıyorum. Bu telefonun global versiyonuna 13 güncellemesi geldi. Türkiye'ye kesin geldi mi tam olarak bilmiyorum fakat bana güncelleme geldi. Yapmaya çalıştığında saatler sonrasında %30 oldu. 3 GB'lık bir güncelleme neden bu kadar uzun sürüyor bilmiyorum. Güncelleme bitmeden kayboldu ve ayarlarda uygun güncelleme yok yazıyordu. 2 kere oldu bu. Sebebi nedir? Nasıl güncelleyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
POCO X3 Pro bir telefon kullanıyorum. Bu telefonun global versiyonuna 13 güncellemesi geldi. Türkiye'ye kesin geldi mi tam olarak bilmiyorum fakat bana güncelleme geldi. Yapmaya çalıştığında saatler sonrasında %30 oldu. 3 GB'lık bir güncelleme neden bu kadar uzun sürüyor bilmiyorum. Güncelleme bitmeden kayboldu ve ayarlarda uygun güncelleme yok yazıyordu. 2 kere oldu bu. Sebebi nedir? Nasıl güncelleyebilirim?

Bekleyebilirsin yanlışlıkla yüklemislerdir sen yükleme yazılımsal sorun yaşarsın.

Bekleyebilirsin yanlışlıkla yüklemislerdir sen yükleme yazılımsal sorun yaşarsın.
Telefonun Global ROM'lu versiyonlarında şu an 13.0.3 sürüm var, Türkiye ROM'lu versiyonlarında 13.0.1 var. "Yanlışlıkla yükleme" gibi bir şey yok.

Xiaomi'lerde bu güncelleme kademeli olarak dağıtılıyor sanırsam. Yüklemezsen gidiyor fakat bir süre sonra tekrar geliyor.

Yükleme konusunda da sıkıntı var gece uyurken bıraktım sabah kalktığımda sadece %30 olmuştu

İyikide kaybolmuş telefonu yok ettiker

Geri
Yukarı