POCO X3 Pro PUBG Mobile Ultra HD performansı

Merhabalar, POCO X3 Pro telefonunu almak istiyorum. PUBG'ye yeni başladım sayılır. PUBG Mobile'de Ultra HD grafiklerde 90 FPS verir mi? YouTube'a baktığımda Ultra HD 90 FPS yapıyorlardı yabancılar, Config'le mi bilmiyorum. POCO X3 Pro'su olan varsa yazabilir mi? Ultra HD'de 90 FPS veriyor mu?
UHD 90 FPS açamaz zaten cihaz desteklemez sanırım, bilmiyorum.

Ban riski yok 2 yıldır oynuyorum, ki hiçbir yerde bu yüzden ban yediğini göremezsiniz.😎

Ban riski eğer bir oyuncu seni rapor ederse var.
Yani örneğin vurduğun biri pislik olsun diye raporladı seni ve senin fazlaca raporlanman var (çok sağlam oyuncusun ya da pasif oynama vb şeylerden) oyun diyor ki bir bakalım şu arkadaşa, sonra oyun dosyalara müdahale edildiğini anlıyor ve çat ban geliyor.
(10dk, 6 saat, 1 gün, 3 gün, 7 gün, 14 gün, 30 gün, 365 gün, 3650 gün şeklinde devam ediyor).

Ayrıca bu illegal bir yöntem olduğunu değiştirmez, resmen hile aç oyna demekle aynı şeyi söylüyorsunuz :D

Ban riski eğer bir oyuncu seni rapor ederse var.
Yani örneğin vurduğun biri pislik olsun diye raporladı seni ve senin fazlaca raporlanman var (çok sağlam oyuncusun ya da pasif oynama vb şeylerden) oyun diyor ki bir bakalım şu arkadaşa, sonra oyun dosyalara müdahale edildiğini anlıyor ve çat ban geliyor.
(10dk, 6 saat, 1 gün, 3 gün, 7 gün, 14 gün, 30 gün, 365 gün, 3650 gün şeklinde devam ediyor).

Ayrıca bu illegal bir yöntem olduğunu değiştirmez, resmen hile aç oyna demekle aynı şeyi söylüyorsunuz :D

Çok saçma örnekler veriyorsunuz şey gibi yolda karınca eziyorsan her hayvanı ezersin ? Ayrıca sadece oyunun grafik dosyasına müdahale edildiği için hiçbir türlü ban sebebi yok, ki ban yiyen de bulamazsın.

Çok saçma örnekler veriyorsunuz şey gibi yolda karınca eziyorsan her hayvanı ezersin? Ayrıca sadece oyunun grafik dosyasına müdahale edildiği için hiçbir türlü ban sebebi yok, ki ban yiyen de bulamazsın.

Herhangi bir oyunda ister grafik ister lobi dosyası olsun oyunun dosyalarına müdahale etmek ban sebebidir.
İstediğin yerden araştırabilirsin, ayrıca dediğin gibi legal bir şey olsa scrim ve e-spor turnuvalarında izin verilirdi.

Geri
Yukarı