POCO X3 Pro ROM attıktan sonra başıma neler gelir?

Diğer şekilde normal olarak sürümleri manuel olarak orjinal Rom yükseltmesi yapabilirsiniz garantide bozulma falan olmaz.
MI Flash Tool ile stock ROM atmayı mı kast ediyorsunuz? Bildiğim kadarıyla MI Flash Tool ile stock ROM flashlamak için bootlader kilidini açmak gerekiyor ve sadece Qualcomm işlemcili Xiaomileri destekliyor.

İstediğiniz Orjinal romu indirip geliştirici seçeneklerini açtıktan sonra sistem güncelleme menüsünden güncelleme paketi seçip kurabilirsiniz. Fakat ben temiz kurulum öneriyorum eğer aynı romun bir üst sürümünü kullanacaksanız direk güncelleme yapabilirsiniz fakat farklı sürümler için temiz kurulum önemli.
Teşekkür ederim deneyeceğim. Bir sonraki güncellemeleri de alıyor değil mi kurduğum ROM?

MI Flash Tool ile stock ROM atmayı mı kast ediyorsunuz? Bildiğim kadarıyla MI Flash Tool ile stock ROM flashlamak için bootlader kilidini açmak gerekiyor ve sadece Qualcomm işlemcili Xiaomileri destekliyor.
Hocam ben direk güncelleme ekranından telefon üzerinden güncelleme yapılmasından bahsediyorum. Benim telefon mi-9 snapdragon olduğu için sizin dediğiniz şekilde yapıyorum ama arkadaş için bence güncelleme ekranından yapmak daha mantıklı olur.
Teşekkür ederim deneyeceğim. Bir sonraki güncellemeleri de alıyor değil mi kurduğum ROM?
Hocam o birazda mi'ye bağlı telefondan telefona değişiyor gelen güncelleme sürümleri şahsen xiaomi kullanıcısı olarak her gelen güncellemeyi yapan birisi değilim.

İstediğiniz Orjinal romu indirip geliştirici seçeneklerini açtıktan sonra sistem güncelleme menüsünden güncelleme paketi seçip kurabilirsiniz. Fakat ben temiz kurulum öneriyorum eğer aynı romun bir üst sürümünü kullanacaksanız direk güncelleme yapabilirsiniz fakat farklı sürümler için temiz kurulum önemli. Ben genellikle yedek aldıktan sonra bütün şifreleri kaldırıp özellikle mi hesabını kaldırıp format data yapıp daha sonra yeni romu kuruyorum. Gerçi miui 11-12 beğenmediğim için hala miui 10 sürümünü kullanıyorum diyebilirim.
Konuyu tekrar açıyorum ama geliştirici seçeneklerinde sistem güncelleme menüsü yok.

Konuyu tekrar açıyorum ama geliştirici seçeneklerinde sistem güncelleme menüsü yok.
Hocam öncelikle geliştirici seçeneklerini açıp ardından telefon hakkında-sistem güncelleme kısmında sağ üst üç noktaya tıklayıp güncelleme paketi seçip yapacaksınız. Ama doğru indirdiğinizden emin olun lütfen hata yapmamaya özen gösterin.

Hocam öncelikle geliştirici seçeneklerini açıp ardından telefon hakkında-sistem güncelleme kısmında sağ üst üç noktaya tıklayıp güncelleme paketi seçip yapacaksınız. Ama doğru indirdiğinizden emin olun lütfen hata yapmamaya özen gösterin.
Hocam dediğinizi yaptım fakat o dediğiniz paket seçme ayarı yoktu. Sonrasında farklı forumlardan araştırdım. Güncelleme bölümünden MIUI 12 logosuna 5 defa basınca o ayarlar ve ek ayarlar açılıyor. Başka kişilerin işine yarar umarım. Tekrar teşekkür ederim.

Geri
Yukarı