POCO X3 Pro şarjı çabuk tükeniyor

Atsızsz

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran kartı: Msi Rx 5500 xt 8 gb
İşlemci:Ryzen 5 5500
Ram:Corsair Vengeance 16 GB (2X8) 3200MHz
Anakart:MSI B450-A PRO MAX
Ssd:Addlink 512 GB m2 ssd
Psu:Sharkoon SHP650 V2 650 W Power Supply
Selamünaleyküm, 2-3hafta önce POCO X3 Pro aldım yurt dışı ama 1 saat oyun oynasam şarjı 40'lara kadar düşüyor. Neden acaba, bir ayarı falan mı açtım?

Selamünaleyküm, 2-3hafta önce POCO X3 Pro aldım yurt dışı ama 1 saat oyun oynasam şarjı 40'lara kadar düşüyor. Neden acaba, bir ayarı falan mı açtım?
Nasıl ya?
En ağır oyunlarda bile o kadar düşmüyor zorlamasam 3 4 gün dayanıyor ultra modu falan mı açtın acaba?

2.5 saat twitch izledim yüzde 40 şarj yedi. Telefon harbi canımı sıkmaya başladı.
Telefonlarınız da sorun olmadığına emin misiniz?
1 2 saatlik dizi izliyorum yüzde 9 10 falan gidiyor o kadar bile değil ek olarak şarjı da hızlı doluyor.

Telefonlarınız da sorun olmadığına emin misiniz?
1 2 saatlik dizi izliyorum yüzde 9 10 falan gidiyor o kadar bile değil ek olarak şarjı da hızlı doluyor.
Hocam 2 haftalık cihazda ne sorunu. ? Şarjı yüzde 65 den sonra yavaş doluyor ek olarak. Al şuan tam 4.5 saat ekran sürem var hocam. 2 saati cod 2 saati dizi .. Yüzde 100 den yüzde 4 e .

Ben X3 NFC kullanıyorum bir PUBG maçı(30dk) ortalama 9-10% yiyor. Şimdiye kadar dediğiniz kadar hızlı tükendiği hiç olmadı ama ekran yarım parlaklıkta 120Hz olmadan bile çok şarj yiyor, bu bir gerçek. Bana kalırsa 5000MAH pil bu kadar hızlı bitmemeli. Her yazılım güncellemesi ayrı bir sorun getiriyor belki gelecek sürümlerde daha stabil olur.

Çok büyük ihtimalle sizin telefonlarınızda bir sorun var, 27 saat önce şarj etmişim en son, 6 saat ekran sürem var ve şarjım daha %65.

Güncellemelerinizi kontrol edin.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı