POCO X3 Pro telefona güncelleme gelmiyor

furknkse

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, 2-3 gün önce POCO X3 Pro telefon aldım. Arkadaşlarımda da aynı telefon mevcut fakat onun MIUI sürümü 12.5.4 iken benimki 12.5.2 ve uygun güncelleme yok diyor. Bu sorunu nasıl çözebiliriz?

Bende POCO kullanıyorum güncelleme ekranının sol üstünde 3 nokta var orada son paketi indir diye bir seçenek var o olabilirmi acaba.

Sorunun hala geçerli mi? Bende aldım POCO X3 Pro ve 1.2.5.2 de surumu yeni guncellemede yok diyor bende de.
Bende poco x3 pro aldım.bendede aynı problem var.Senin problemin duzeldimi? guncelleme geldimi benim hala 1.2.5.2 de

Sorunun hala geçerli mi? Bende aldım POCO X3 Pro ve 1.2.5.2 de surumu yeni guncellemede yok diyor bende de.
Bende POCO X3 Pro aldım. Bende de aynı problem var. Senin problemin düzeldi mi? Guncelleme geldimi benim hala 1.2.5.2 de.

Aynı güncelleme bende de var demek ki daha yayınlanmamış anladığım kadarıyla.

Arkadaşlar benim telefonun sürümü 12.5.2'de kalmış çünkü Türkiye romlu telefonmuş ben MiTool V2 kullanarak global rom indirdim, kurdum ve 12.5.4 oldu benim sorunum çözülmüştür. Sizde böyle bir sorun yaşıyorsanız bu forumdan destek alarak yapabilirsiniz. Nasıl rom atılacağı bu forumda detaylı bir şekilde yazılmıştır. Türkiye romuna güncelleme geç veya hiç gelmeyebilirmiş.
@Numan34 @Nan0TecH

Arkadaşlar benim telefonun sürümü 12.5.2'de kalmış çünkü Türkiye romlu telefonmuş ben MiTool V2 kullanarak global rom indirdim, kurdum ve 12.5.4 oldu benim sorunum çözülmüştür. Sizde böyle bir sorun yaşıyorsanız bu forumdan destek alarak yapabilirsiniz. Nasıl rom atılacağı bu forumda detaylı bir şekilde yazılmıştır. Türkiye romuna güncelleme geç veya hiç gelmeyebilirmiş.
@Numan34 @Nan0TecH

Senin telefon un orjinal mi
@Numan34 @Nan0TecH
Ben orjinal diye aldım xiaomi turkiye garanti belgesi var ben kafam rahat olsun diye aldim güncelleme gelmedi beklicem gibi duruyo gidip geri goturucem olmadi
Senin telefonun orjinal mi ben orjinal diye aldim gelmemesi suphe dusurdu meiko turkey xiaomi magazasindan aldim iphone gibi değil androidler imei sırasına gore guncelleme geliyor biliyorum fakat 3 ay once yayinlanan guncelleme gelmeyince suphe ettim
Senin telefonun orjinal mi ben orjinal diye aldim gelmemesi suphe dusurdu meiko turkey xiaomi magazasindan aldim iphone gibi değil androidler imei sırasına gore guncelleme geliyor biliyorum fakat 3 ay once yayinlanan guncelleme gelmeyince suphe ettim

Son düzenleme:
Senin telefon un orijinal mi?

Ben orijinal diye aldım Xiaomi Türkiye garanti belgesi var ben kafam rahat olsun diye aldim güncelleme gelmedi bekleyeceğim gibi duruyor gidip geri goturucem olmadi.

Senin telefonun orijinal mi ben orijinal diye aldim gelmemesi suphe dusurdu meiko turkey Xiaomi magazasindan aldim iPhone gibi değil Android'ler IMEI sırasına gore guncelleme geliyor biliyorum fakat 3 ay once yayinlanan guncelleme gelmeyince suphe ettim.

Senin telefonun orijinal mi ben orijinal diye aldim gelmemesi suphe dusurdu meiko turkey Xiaomi magazasindan aldim iPhone gibi değil Android'ler IMEI sırasına gore guncelleme geliyor biliyorum fakat 3 ay once yayinlanan guncelleme gelmeyince suphe ettim.

Benimki imeilli kaçak telefon orijinal ama global değil güncelleme ile alakası yok yani kanka.

Yeni konular

Geri
Yukarı