POCO X3 Pro telefonda Google Play servisleri 2 tane

efexdemirbağ

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Google Play servisleri çift uygulama oluşturmuş ama çift uygulamalarda bu gözükmüyor. Yardımcı olabilir misiniz? Telefonda 1 hesap var sadece ve silemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-05-14-19-44-18-033_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2022-05-14-19-44-18-033_com.miui.securitycenter.jpg
    49,1 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleyen: Moderatör:
Diğerinin altındaki logo ne anlama geliyor. Muhtemelen ek kullanıcı oluşturma gibi bir özellik var telefonunuzda o yüzden çift kullanıcı için iki ayrı uygulama olabilir.

Diğerinin altındaki logo ne anlama geliyor. Muhtemelen ek kullanıcı oluşturma gibi bir özellik var telefonunuzda o yüzden çift kullanıcı için iki ayrı uygulama olabilir.
Diğerinin altındaki logo xiaomiler için çift uygulama simgesi. Ancak çift uygulamalar ayarlarına girdiğim zaman bu uygulamaya dağir bir çift uygulama oluşturulmadığını söylüyor. Nasıl kapatılacığını bilemiyorum ve büyük ihtimal bu yüzden telefonun şarjı biraz daha fazla gidiyor. Yardımcı olabilir misiniz kapatma ile ilgili?

Herhangi bir çift uygulama kullanmıyor musunuz? Eğer herhangi çift uygulama kullanıyorsanız Google otomatik olarak bunu oluşturur. Çift uygulamalarda ne var görebilir miyiz acaba?

Sorunu çözdüm. Ama size de teşekkür ederim. Çift uygulamaları sıfırla diyince o da gitti. Ama dediğim gibi size de teşekkür ediyorum iyi günler.
Herhangi bir çift uygulama kullanmıyor musunuz? Eğer herhangi çift uygulama kullanıyorsanız Google otomatik olarak bunu oluşturur. Çift uygulamalarda ne var görebilir miyiz acaba?

Evet sorun aslında dediğim gibi herhangi bir çift uygulama olması durumunda Google orayı da denetleyebilmek için o kısım için de ayrı bir denetleyici kuruyor. Çift uygulamalar kalkınca Google servisi de kalkmış oldu. Rica ederim ne demek.

Geri
Yukarı