Çözüldü POCO X3 Pro TT 4.5G uyumlu değildir mesajı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Batuhandn

Hectopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul / Türkiye
Merhaba,
Ben tarife değişikliği yaptıktan sonra bilgilendirme mesajları arasından bunu gördüm:

Telefon: POCO X3 Pro (sıfır).
Not: Telefonun 4.5G ayarı açıktır.

IMG_20210804_090443.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
4.5G servisini aktif et, o tiki işaretle. Sim kartının 4.5G desteği var herhalde.
4.5G servisini aktif et, o tiki işaretle. SIM kartının 4.5G desteği var herhalde.

Hocam beni size yönelttiler de, benim size sorum olacak. Ben POCO F3 almayi dusunuyorum MI10t'den vazgecip çünkü daha iyi olduğunu fark ettim. Fiyatlari da ayni ama benim aklima takilan bir soru var.
POCO F3'ün 2 SIM'inde de RSA kilidi var.
Ve dolayısıyla IMEI kaydı atilamiyor.
Sizce IMEI kaydı ileride atilabiliyor mu ayni
Mi 10 da olduğu gibi artık telefoncular?
Yeni yeni artik mi 10'a IMEI kaydi atilabiliyor.
Sizce ileride de tipki mi 10 da olduğu gibi F3 de IMEI kaydi atilabilir mi?
Cevabiniz için şimdiden teşekkürler.

@Babapro21 F3 modeline şu an IMEI atılamıyor. İlerleyen zamanda atılabilir mi? Böyle bir ihtimal var, imkansız değil ama eskiye göre çok çok daha zor olduğunu da bilmen gerek. Mi 10 süreci gibi kolay halledilecek bir durum değil. Asla atılamaz demek de doğru olmaz. Ben şahsen Note 10 Pro alacaktım, risk almadım bu yüzden almaktan vazgeçtim.

@Babapro21 F3 modeline şu an IMEI atılamıyor. İlerleyen zamanda atılabilir mi? Böyle bir ihtimal var, imkansız değil ama eskiye göre çok çok daha zor olduğunu da bilmen gerek. Mi 10 süreci gibi kolay halledilecek bir durum değil. Asla atılamaz demek de doğru olmaz. Ben şahsen Note 10 Pro alacaktım, risk almadım bu yüzden almaktan vazgeçtim.

Tamam hocam ben o zaman bekleyeyim.
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı