POCO X3 Pro vs POCO X3 NFC

AhmeT75

Decapat
Daha fazla  
Arada kaldım insan Pro deyince oraya yükseliyor işlemci zaten bambaşka seviye ancak kamera 48 MP NFC modelinde 64 çok fark olur mu?

Arada kaldım insan Pro deyince oraya yükseliyor işlemci zaten bambaşka seviye ancak kamera 48 MP NFC modelinde 64 çok fark olur mu?

Kamera kalitesi MP'ye göre değil kamera lensinin kalitesine göre belirlenir.
Ayrıca POCO alıyorsanız kamera konusunda çok bir şey beklemeyin.
Oyun oynamak için almıyorsanız POCO almayın.

@HaWlI KuLlANIcI
Bütçe belirtirseniz günlük kullanım için alacaksanız daha iyi modeller önerebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kamerada MP değil kullanılan sensörler önemlidir. X3 Pro , NFC modeline göre daha iyi. X3 Pro'daki işlemci başka bir telefonda yok o bütçede. Tam oyun telefonu. Oyun oynamayacaksanız almayın. Günlük kullanım için Galaxy A52 ve Realme 7 Pro'ya yönelin.

Kamerada MP değil kullanılan sensörler önemlidir. X3 Pro , NFC modeline göre daha iyi. X3 Pro'daki işlemci başka bir telefonda yok o bütçede. Tam oyun telefonu. Oyun oynamayacaksanız almayın. Günlük kullanım için Galaxy A52 ve Realme 7 Pro'ya yönelin.
Sallamazsanız güzel olur çünkü Pro'daki lens daha kötü NFC'inkinden.

Kamera güzelliği pek ilginizi çekmiyorsa ve ben oyun oynarım hard oyunucuyum diyorsanız, kesinlikle X3 Pro 4K ya o işlemciyi almak güzel bir his ama MIUI sağ olsun SD 800 serisini SD 450 seviyesinde hissettirmeyi başarıyor, full kasma ve bug dolu. X3 Pro alın 2 Hafta bekleyin ve direkt custom ROM atın, Arrow OS kullanıyorum ve NFC modelini kullandığım halde 0 kasma var. SD 732G de boru değil zaten ama... MIUI'dan sonra ArrowOS'e geçince gençleşmiş gibi hissettim :D Kamerası NFC'ye göre kötü olsa da berbat değil sonuçta... İşinizi görür. GCAM falan yüklerseniz şahane olur zaten.
Plastik malzemesi kötü bir de... Arkası feci derecede kolay çiziliyor ama çoğumuz kılıf ile kullanıyoruz zaten.

Sallamazsanız güzel olur çünkü Pro'daki lens daha kötü NFC'inkinden.

Kamera güzelliği pek ilginizi çekmiyorsa ve ben oyun oynarım hard oyunucuyum diyorsanız, kesinlikle X3 Pro 4K ya o işlemciyi almak güzel bir his ama MIUI sağ olsun SD 800 serisini SD 450 seviyesinde hissettirmeyi başarıyor, Full kasma ve bug dolu. X3 Pro alın 2 hafta bekleyin ve direkt Custom ROM atın, arrow OS kullanıyorum ve NFC modelini kullandığım halde 0 kasma var. SD 732g de boru değil zaten ama... MIUI'dan sonra Arrowos'e geçince gençleşmiş gibi hissettim :D kamerası NFC'ye göre kötü olsa da berbat değil sonuçta... İşinizi görür. GCAM falan yüklerseniz şahane olur zaten.
Plastik malzemesi kötü bir de... Arkası feci derecede kolay çiziliyor ama çoğumuz kılıf ile kullanıyoruz zaten.

Kişinin kullanım amacını bilmeden direk POCO alın demek akıl tutulmasıdır.
Günlük kullanım için 2 kuzenim POCO X3 Pro aldı, sonuç olarak telefonlar o kadar kanser ettiki ikisi de sinirden kırdı telefonları.
(Öyle aile parası ile falanda değil bayağı 3-4 ay çalışıp para biriktirdiler telefon almak için.)
Düzeltiyorum hard oyuncuysanız diye belirtmişsiniz zaten kusura bakmayın @Khajz

Kamerada MP değil kullanılan sensörler önemlidir. X3 Pro, NFC modeline göre daha iyi. X3 Pro'daki işlemci başka bir telefonda yok o bütçede. Tam oyun telefonu. Oyun oynamayacaksanız almayın. Günlük kullanım için Galaxy A52 ve Realme 7 Pro'ya yönelin.

A 52 aşıyor hocam hem telefonda hard olarak ne oynanır ki?

Oyun oynamak için almıyorsanız POCO almayın.

Hocam bence böyle demeyelim çünkü fiyatlar sağ olsun sanırım X3 NFC önermek zorunda kalacağız çoğu kullanıcıya :D

A 52 aşıyor hocam hem telefonda hard olarak ne oynanır ki?

Hocam tuğla gibi bir cihaz X3 Pro.
Hatta arkadaşım işe götürmek için ayrı cihaz aldı öyle diyeyim.
Çok fazla oyun oynarsanız tartışmasız en iyi seçenek (ya da Genshin Impact gibi çok ağır oyunları oynarsanız veya ileride oynarsanız) ama onun dışında Realme 7 Pro çoğu konuda sizi daha çok tatmin eder.

Hocam bence böyle demeyelim çünkü fiyatlar sağ olsun sanırım X3 NFC önermek zorunda kalacağız çoğu kullanıcıya :D

Hocam tuğla gibi bir cihaz X3 Pro.
Hatta arkadaşım işe götürmek için ayrı cihaz aldı öyle diyeyim.
Çok fazla oyun oynarsanız tartışmasız en iyi seçenek (ya da Genshin Impact gibi çok ağır oyunları oynarsanız veya ileride oynarsanız) ama onun dışında Realme 7 Pro çoğu konuda sizi daha çok tatmin eder.

Hocam oyun oynayacak olsam da ne olacak çok fazla oyun yok mobil tarafda 48 MP yeterde artar zaten inşallah yarın sipariş ediceğim herhangi bir zam gelmezse :)

Geri
Yukarı