POCO X3 Telefon kilitlendi

Daha fazla  
Dün gece miu 13 güncellemesi yaptım güncellerken herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Telefon açıldığında desen ile telefonu açtım ve 1-2 saniye sonra 2.alan şifre denemesinde çok hata yaptınız ve cihaz kendini kilitledi sağ altta şifremi unuttum seçeneğine tıkladım seçenek telefonu formatlıyordu bende içinde önemli bir şey yok diye kabul ettim ve telefonu kapatıp dediği aşamaları yaptım burada da bir sıkıntı çıkmadı lakin mi hesabı şifresi istedi ve sorun burada ben mi hesabının Gmail'ini kullanmıyorum bile şifresini zaten hatırlamıyorum e haliyle geri dönüşüde yok kaldık böyle bu arada telefon garantili ve garantisi bitmedi kağıtları duruyor ve telefonun içindeki hiçbir şeye dokunulmadı yani telefon tamir görmedi. Bu sorunu servis çözebilir mi yarın veya bugün telefonu alacaklar sizce servis bu sorunu çözer mi onlarlık bir şey var mı? Bu arada kullanıcı hatası diyecekler çünkü bence onlarlık bir şey yok neyse para konusunu dert etmiyorum telefon olacaksa sorunu çözüceklerse sıkıntı yok. Peki böyle bir olayla karşılaşan var mı? Ve servis bu işi çözer mi?

Geri
Yukarı