POCO X3 vs Samsung M31s

Bütçe
3300
Günlük kullanım için aslında M31S yeterli. Şarj , ekran ve depolama konusunda iyi fakat gpu ve işlemci olarak iyi değil. Samsung'un bir süre sonra yavaşlama huyunun olacağını düşünüyorum.

Poco X3 ise güzel fakat ben de Realme 7 ve X3 konusu açmıştım. Realme 7'nin x3 NFC'den farkları:

Realme 7 mono , X3 NFC stereo ses kalitesinde pek fark yok ama ses sizin için çok önemliyse X3 biraz önde olabilir.)
Realme 7 90 Hz , X3 NFC 120 Hz (arasındaki farkı hissedeceğinizi pek düşünmüyorum.)
Realme 7'nin işlemci ile X3'unki arasında pek fark yok
Realme 7'deki yazılım X3 NFC'den daha stabil ve daha iyi.

O bütçede Realme 7 ve POCO X3 NFC güzel tercih olur , M31S yerine.

Dostum.

Günlük kullanım için aslında M31s yeterli. Şarj, ekran ve depolama konusunda iyi fakat GPU ve işlemci olarak iyi değil. Samsung'un bir süre sonra yavaşlama huyunun olacağını düşünüyorum.

POCO X3 ise güzel fakat ben de Realme 7 ve X3 konusu açmıştım. Realme 7'nin X3 NFC'den farkları:

Realme 7 mono, X3 NFC stereo ses kalitesinde pek fark yok ama ses sizin için çok önemliyse X3 biraz önde olabilir.)
Realme 7 90 Hz, X3 NFC 120 Hz (arasındaki farkı hissedeceğinizi pek düşünmüyorum.)
Realme 7'nin işlemci ile X3'unki arasında pek fark yok.
Realme 7'deki yazılım X3 NFC'den daha stabil ve daha iyi.

O bütçede Realme 7 ve POCO X3 NFC güzel tercih olur, M31s yerine.

Dostum alışveriş kredisi ile alacağım ondan sadece 2 telefondan birini alabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı