Point Blank makro nasıl yapılır?

Sevdiği var

Centipat
Daha fazla  
Herkes makro yapıyor. Silahları sekmiyor, ben de yapmak istiyorum. Nasıl yapabilirim? X Mouse Controller da oyundan atıyor. Fare makrosuz. Şimdiden teşekkürler.

Hocam yapmayın işte o seviyeye inmeyin. 2016'dan beri oynadığım oyunun haline bak.
İlk oyunumu 2009 da abim vasıtasıylan oynamıştım. 2013 de oynamaya başladım 2016 da aktif oynayıp 2019 da oyunu bıraktım.

Makro hileye girmiyor mu? Nasil onaylamis moderatorler?
Herkes makro yapıyor. Silahları sekmiyor, ben de yapmak istiyorum. Nasıl yapabilirim? X Mouse Controller da oyundan atıyor. Fare makrosuz. Şimdiden teşekkürler.
Herkes yapiyor diye siz de mi yapmak zorundasiniz? Oynamayin o zaman. Hile yapip hala oyundan nasil zevk almayi planliyorsunuz?

Hocam gerek yok sinirlenseniz bile oyunun amacını bozmayın makroyla zevk alamazsınız.

Bende yapmak istemiyorum oyunu bende 2016 tanıdım 2019 bıraktım tekrar başladım 2 ay oldu başlayalı ama herkes makrolu oynun zevkinin normaldede alamıyorum.

Bunu nasıl kullanacağım.
Hocam gerek yok sinirlenseniz bile oyunun amacını bozmayın makroyla zevk alamazsınız.

Sinirlerime hakim olamıyorum maalesef adam beni tekte alıyor ben adama üç kere vuruyom alamıyom pompa tüfeklede çok yapıyorlar sekmeme olmasa da bari pompalı tüfeğe söyleyin.

Geri
Yukarı