Pokemon 2. sezon nereden izlenir?

Sidi Alcala

Decapat
Daha fazla  
Netflix'de 1. sezonu izledim fakat 2. sezonu yok, internet sitelerinde hep rastgele bölümler var ve hepsi Türkçe dublaj. Ben altyazılı arıyorum. Önerebileceğiniz bir site var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Katlanacaz mecbur teşekkürler hocam.

Teşekkürler bakayım bir.
Hocam Pokemon Tv adında resmi bir site var. Orada Türkçe altyazı değilde İngilizce altyazılı var. İngilizceniz varsa oradan da izleyebilirsiniz.

Hocam Pokemon TV adında resmi bir site var. Orada Türkçe alt yazı değil de İngilizce altyazılı var. İngilizceniz varsa oradan da izleyebilirsiniz.

Teşekkürler hocam fakat maalesef ingilizcem yok.

Teşekkür ederim hocam bağımlı oldum bu animeye. 😁
Hocam son olarak şöyle bir durum var.
11. sezona kadar altyazılı anime ama 11. sezondan sonra Türkçe dublaj. 20-22. sezonlar Netflix'te var oradan altyazılı izlersiniz.
23.sezon ise Japonca dublaj, Türkçe altyazılı şu an için. Netflix dublaj yapar büyük ihtimalle ama ne zaman bilmiyorum.

Hocam son olarak şöyle bir durum var.
11. sezona kadar altyazılı anime ama 11. sezondan sonra Türkçe dublaj. 20-22. sezonlar Netflix'te var oradan altyazılı izlersiniz.
23.sezon ise Japonca dublaj, Türkçe altyazılı şu an için. Netflix dublaj yapar büyük ihtimalle ama ne zaman bilmiyorum.

Hocam ben daha 2 deyim 😁 bakalım bir altyazılara geçeyim de keyfi çıksın dublaj çok kötü.

Geri
Yukarı