Pokemon GO Pokemon özellikleri

Ziya Tolga

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba. Pokemon GO ülkemize geri geldiği için arkadaşımla birlikte oynamaya başladık. Oyun ile ilgili birçok şey öğrendik fakat rehberlerde ve videolarda çok bahsedilmeyen bir konuda kafamız karıştı. Pokemon'ların "XS" ve "XL" kilosunda ve boyunda olması tam olarak ne ifade ediyor çözemedik. Bazı yerlerde XS Pokemon'ların daha hızlı ama daha az vurduğu bundan dolayı "charged attack" daha hızlı doldurduğu yazılmış. Bazı yerlerde XL Pokemon'ların daha yüksek HP oranına sahip oldukları yazılmış. Bu konuda detaylı bilgisi olan varsa faydalanmak isterim. 🙂

Arkadaşlar merhaba. Pokemon GO ülkemize geri geldiği için arkadaşımla birlikte oynamaya başladık. Oyun ile ilgili birçok şey öğrendik fakat rehberlerde ve videolarda çok bahsedilmeyen bir konuda kafamız karıştı. Pokemon'ların "XS" ve "XL" kilosunda ve boyunda olması tam olarak ne ifade ediyor çözemedik. Bazı yerlerde XS Pokemon'ların daha hızlı ama daha az vurduğu bundan dolayı "charged attack" daha hızlı doldurduğu yazılmış. Bazı yerlerde XL Pokemon'ların daha yüksek HP oranına sahip oldukları yazılmış. Bu konuda detaylı bilgisi olan varsa faydalanmak isterim. 🙂

Pokemon GO oynamadım ama normal Pokemon oyunlarında ağırlık bazı yeteneklerin daha fazla vurması ya da tam tersi olmasına etki ediyor. Mesela Low kick ve grass knot yetenekleri ağırlık arttıkça güçleniyor bazı yeteneklerde karşıdakinin ağırlığına göre değişiyor.

Pokemon GO oynamadım ama normal Pokemon oyunlarında ağırlık bazı yeteneklerin daha fazla vurması ya da tam tersi olmasına etki ediyor.

Evet bende okudum bu durumu fakat bazıları bu durumun Pokemon GO tarafında olmadığını söylüyor. Bazıları ise çalıştığını iddia ediyor. Çözemedik bizde. 🙂

Geri
Yukarı