Pokus ile 100TL Steam bakiyesi 76TL

Bilmiyorum. Başka türlü ödeme yapamıyorsunuz. Siz zaten bakiye yatırırken ByNoGame şirketine ödeme yapıyorsunuz yani haliyle kampanya geçerlidir teoride. O yüzden ben sorun olduğunu düşünmüyorum ve alım gerçekleştirdim.

ByNoGame'de neden 100 TL'lik steam cüzdan kodu 105 TL'ye satılıyor?
Steam Türkiye'de kod satışlarını durdurdu. Yakında da 110, 120 TL de olacak. İnternete bakarsan kendi fiyatinda cüzdan kodu satılan yer şuan bulamassin en azından ben bilmiyorum. Kaldırmalarının sebebi ise Türk mağazası daha ucuz olduğu için yabancılar Türk hesaplardan Türk kodlar alıyormuş bunu durdurmak için galiba. Anlamadığım kısım karttan 5 dolar atsalar steam parayı çevirip 100 tl diye gostermiyor mu cüzdanda

Steam Türkiye'de kod satışlarını durdurdu. Yakında da 110, 120 TL de olacak. İnternete bakarsan kendi fiyatinda cüzdan kodu satılan yer şuan bulamassin en azından ben bilmiyorum. Kaldırmalarının sebebi ise Türk mağazası daha ucuz olduğu için yabancılar Türk hesaplardan Türk kodlar alıyormuş bunu durdurmak için galiba. Anlamadığım kısım karttan 5 dolar atsalar steam parayı çevirip 100 tl diye gostermiyor mu cüzdanda
Bunu ben de anlamadım. Cüzdan kodları güncel kura göre işlem görüyor, adam 100 dolarlık kodu buradan bile alsa yine 100 dolar olacak sonunda.

Bunu ben de anlamadım. Cüzdan kodları güncel kura göre işlem görüyor, adam 100 dolarlık kodu buradan bile alsa yine 100 dolar olacak sonunda.
Kanka araştırdım Steamda Türk hesaba para atmak için Türk kredi kartı lazımmış. Kodu internetten aynı paraya aldıkları için tabi steam kodları kaldırmış, stoklarda şuan biraz daha var demekki. Bu yüzden tamamen kalkmamış. Bitince bu Türk hesap olayı da kodlar bitince yabancılar için biter.

Yeni konular

Geri
Yukarı