Police Simulator Patrol Officer Türkçe yama

Drusilya

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, geçen günlerde Police Simulator Patrol Officer oyununu indirdim fakat bir türlü Türkçe yama bulamadım iki tane site var, birisinde linkler eski diğerinde indir butonu yok. Sormuşlar neden yok diye adamda Ad blocku devre dışı bırak demiş, bıraktım. Bir şey değişmedi bulan olursa bana atabilir mi?

İndir butonu olmayan site:

Oyun zaten türkçeymiş, genede bulursanız atın bulamayan arkadaşlar olabilir.

Çözüm
Söylediğiniz oyun zaten Türkçe dil desteği destekliyor büyük ihtimalle crack indirip oyunun Türkçe gelmemiş eski versiyonunu kurdunuz ayrıca link attığınız site virüs içeren bir site oradan başka yamalar indirdiyseniz bilgisayarınızda tarama yapın ve lütfen oyunun orijinal sürümünü satın alın.
Söylediğiniz oyun zaten Türkçe dil desteği destekliyor büyük ihtimalle crack indirip oyunun Türkçe gelmemiş eski versiyonunu kurdunuz ayrıca link attığınız site virüs içeren bir site oradan başka yamalar indirdiyseniz bilgisayarınızda tarama yapın ve lütfen oyunun orijinal sürümünü satın alın.

Çözüm
Hayır zaten oyuna girmeden araştırdım, oyuna girince türkçe olduğunu gördüm. Siteden birşey indirmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı