Polis olmayı gerçekten çok istiyorum

KingOfS

Hectopat
Başlıktaki gibi arkadaşlar gerçekten istiyorum bu mesleği.
Çünkü eşit ağırlıktan olabileceğim adam akıllı bir meslek yok.
Diyorum ki sadece TYT çalışıp 55 60net yaparak pmyo girsem olur mu?
Türkçeyi seviyorum, 50 sorudan 5 10 yanlış arası yapıyorum- cümlede anlam sözcükte anlam altı çizili ifade soruları- türkçede 30 net yapsam, sosyaldede 10 12 yapsam, matematiktede 3 5 yeter bana.
Bugün matematiği yapamadığım için krize girdim dershaneye gidiyorum evimde internet bilgisayar kaynak var fakat abi anlamıyorum temel kavramları vs, bir süru soru çeşidi var, gerçekten anlamıyorum bana yol gösterin.

Matematik anlanamayacak bir şey yok. Krize girecek de bir şey yok. Benim size tasvibim önce antremanlarla matematik 1'i bitirin belli bir konu altyapınız olacaktır, zira temel olmadan ilerlerseniz sürekli geri dönecek ve konuları anlamadan ilerleyeceksiniz.
Matematik anlanamayacak bir şey yok. Krize girecek de bir şey yok. Benim size tasvibim önce antremanlarla matematik 1'i bitirin belli bir konu altyapınız olacaktır, zira temel olmadan ilerlerseniz sürekli geri dönecek ve konuları anlamadan ilerleyeceksiniz.

2+2 Kaç?
- 4
Aferin **** evladı şimdi diğer soruya geç.

Son düzenleyen: Moderatör:
4 Sene polis & asker olmak isteyen ve sonunda olamayip bazi nedenlerden oturu vazgecen ben. Hayallerinin pesinden git. Yalniz sana tavsiyem universite okumandir. En az bir iki yil okuyup pomemden girmen mumkun ise lisans oku akademiye girmen. Okumak her zaman iyidir. Lutfen rica ediyorum oku oku oku...

Yeni konular

Geri
Yukarı