Polisiye Dizisi Önerisi

Kutad-gu Bilig

Hectopat
Arkadaşlar yakın zamanda birkaç polisiye dizi ve film izledim ve hoşuma gittiğini fark ettim. Sizden ricam bildiğiniz güzel polisiye film ve diziler varsa yazar mısınız? Zaten daha yeni polisiyeye gireceğim için en bilinenlerden de yazabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
İzlemediysen The Mentalist ve Lie to Me çerez gibi gider. Bunun yanında Castle ve The Cold Case benim izleyip beğendiğim diziler. Bir de Elementary var; günümüz Sherlock Holmes hikayesi. Joan Watson karakterini Lucy Liu oynuyor. :) BBC nin Sherlock u ile kıyaslayıp beğenmeyenler olmuş ama bana kalırsa gayet farklı ve başarılıydı. Ben de polisiyeyi seviyorum, epeyce izlemişliğim vardır. Şimdilik bunlar geldi aklıma, başka gelirse yazarım.
Bende yeni yeni giricem polisiyeye zaten. Bu arada söylediklerinizden bir tek The mentalist'i daha önce duymuştum. Diğerlerini de listeme ekledim zaten. Öneri için Teşekkürler.
Mentalist, Person of interest olabilir.
Bu iki diziyide daha önceden duymuştum. Şimdi listeme ekledim. Öneri için Teşekkürler.

Lucifer'da polisiye sayılır ama ders çıkarılacak bir konusu yok. Eğlence amaçlı izlenebilir.
Lucifer izledim. Ama işin ilginç yanı ben lucifer'a başladığımda komedi diye başlamıştım. Polisiye olduğunu bilmiyordum. Polisiye çıkınca şaşırmıştım. Çok da sevdim diziyi.

Son düzenleme:
The Mentalist unutmuşum 👍
Listeme eklemiştim zaten. Teşekkürler.
Arka Sokaklar.

Vurmayın lan :D
Arka sokaklar bana çok kalitesiz geliyor. Tabi herkesin zevki farklı ama kaç yıllık dizi hala 10 yıl önceki bütçeyle çekiyorlar gibi. İzlerken bana çok kalitesiz, yavan ve uğraşsız bir iş gibi geliyor. Ama tabi siz seviyorsanız size bir şey diyemem. Herkesin zevki farklı.

Sadece tüm konusu polisiye olan dizilerden çok sıkılıyorum ben. Diziye bağlayacak farklı bir konsept olmalı. Fringe diye bir dizi izlemiştim eskiden. Paralel evrenler mi dersin zaman yolculuğumu, herșey var dizide. Değişik açiklanamayan olayları araştıran bir grubu anlatıyor. Çok güzel bir dizidir ancak birazcık korku ve gerilim içeriyor, herkese göre değil ancak tavsiye edebilirim.

Sadece tüm konusu polisiye olan dizilerden çok sıkılıyorum ben. Diziye bağlayacak farklı bir konsept olmalı. Fringe diye bir dizi izlemiştim eskiden. Paralel evrenler mi dersin zaman yolculuğumu, herșey var dizide. Değişik açiklanamayan olayları araştıran bir grubu anlatıyor. Çok güzel bir dizidir ancak birazcık korku ve gerilim içeriyor, herkese göre değil ancak tavsiye edebilirim.
Gizem ve doğaüstü temalarınıda çok severim. Bunada bir ara bakarım. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı