Pollux 3A-K sistemin fiyatına doların artışı etki eder mi?

Daha da artmaya devam eder hatta bu sistem ilk başta 4100TL ile çıktı sonra arta arta 4450 oldu.
15 Kasıma kadar 300 TL daha koyar en az

4999 TL'ye GTX 1650 sistem vardı. Şimdi en ucuz 6000 TL'ye bulunuyor. Cidden durumlar çok kötü. 330 ML Coca-Cola 5 TL olmuş. Alabildiğiniz kadar çabuk alın. Fiyatlar yavaş yavaş artmaya devam ediyor. Uzun vadede büyük ihtimal düşecektir ama bu önümüzdeki birkaç ay boyunca fiyatlar artmaya devam eder. Gerçi ona da pek sevinmeyin. Fiyat 10 artarsa 5 düşecek. Totalde yine yüksek fiyattan alacağız.

4999 TL'ye GTX 1650 sistem vardı. Şimdi en ucuz 6000 TL'ye bulunuyor. Cidden durumlar çok kötü. 330 ML Coca-Cola 5 TL olmuş. Alabildiğiniz kadar çabuk alın. Fiyatlar yavaş yavaş artmaya devam ediyor. Uzun vadede büyük ihtimal düşecektir ama bu önümüzdeki birkaç ay boyunca fiyatlar artmaya devam eder. Gerçi ona da pek sevinmeyin. Fiyat 10 artarsa 5 düşecek. Totalde yine yüksek fiyattan alacağız.
Bende isterim çünkü şuan laptop var ve düşük bir laptop. Ama lise 2 ye gidiyorum ve yeni bilgisayarın parasını karşılasam dahi ailem oyun oynarım diye izin vermiyor. Onlarla eğer 1.dönem takdir alırsam sınavlarım falan iyi geçerse alırsınız dedim onlarda kabul etti. Yani 1.dönem belkide en kötü 1.sınavlar açıklanmalı ki alabileyim.
Ailemi ikna etme yöntemi bulursam yakın zamanda alırım.😆

Bende isterim çünkü şu an laptop var ve düşük bir laptop. Ama lise 2'ye gidiyorum ve yeni bilgisayarın parasını karşılasam dahi ailem oyun oynarım diye izin vermiyor. Onlarla eğer 1.dönem takdir alırsam sınavlarım falan iyi geçerse alırsınız dedim onlarda kabul etti. Yani 1.dönem belki de en kötü 1.sınavlar açıklanmalı ki alabileyim.

Umarım en kısa sürede istediğiniz gibi bir bilgisayarınız olur. Ben de uzun süredir laptop kullanıyorum. Yakın zamanda yeni bir bilgisayar alacağım. Umarım ailenizi ikna etmeyi başarırsınız.

Umarım en kısa sürede istediğiniz gibi bir bilgisayarınız olur. Ben de uzun süredir laptop kullanıyorum. Yakın zamanda yeni bir bilgisayar alacağım. Umarım ailenizi ikna etmeyi başarırsınız.
Teşekkürler. Umarım sizde en yakın sürede bilgisayarınızı alırsınız.

Fiyatlar karman çorman ilerliyor, ben olsam tez vakitte alırdım. 1 hafta beklersin 100 lira düşer ve sevinirsin, ertesi sabah 250 lira artar. Büyük ihtimal artar, o yüzden en yakın zamanda al.

Yeni konular

Geri
Yukarı