Pollux APU Pro sistem alınır mı?

ben baktım ama ikisi arasında pek fark yok gibi

A520 çipsetler daha fazla ısınır. İşlemciyi geliştirmek istersen sıkıntı çıkaracak büyük ihtimalle. Anakart OC yaptırmıyor. Önü çok kapalı bir kart. Ayrıca VRM soğutmaları yok. Anakartın VRM'leri ısınır. Ömrü kısa olur.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-06-20-19-55-56-095_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-06-20-19-55-56-095_com.android.chrome.jpg
    51,3 KB · Görüntüleme: 32
A520 çipsetler daha fazla ısınır. İşlemciyi geliştirmek istersen sıkıntı çıkaracak büyük ihtimalle. Anakart OC yaptırmıyor. Önü çok kapalı bir kart. Ayrıca VRM soğutmaları yok. Anakartın VRM'leri ısınır. Ömrü kısa olur.
Bütçe çok kısıtlı dostum işlemciyi geliştirdiği zaman önü kapalı da değil yeni bir anakart.

Bütçe çok kısıtlı dostum işlemciyi geliştirdiği zaman önü kapalı da değil yeni bir anakart.

Yeni anakart olması ile iş bitmiyor. 5600X gibi bir işlemcide büyük ihtimalle anakartın mosfetleri yanacak. Kısa ömürlü. 4300GE'de bile kısa ömürlü olacak.

Böyle almanızı öneririm.
500₺ kalıyor onunla da A2000 500 GB M.2 alın.

Aslında doğru 500TL SSD alırım büyük ihtimalle böyle yapacağım ama kimse cevap vermemiş dediğim oyunları dediğim ayarda kaldırır mı acaba?

Tek tek topladığınızda daha uyguna geliyor.

Ben her gün 10TL harçlığım ile sistem topladım her ay bir parçayı alıyordum mart ayında kasa nisan Temmuz ayında anakart gibi gibi gitti ve sonuç güzel oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı