Poloniex borsası "Kullanılabilir Bakiye 0" hatası

Kemânkeş-

Megapat
Makaleler
5
Yer
𐰇𐱅𐰇𐰚𐰀𐰤𐱅𐰇𐰼𐰚𐰃𐰾𐱃𐰀𐰣
Poloniex borsasından SHIB aldım, toplam bakiye sekmesinde tüm param görünüyor ancak kullanılabilir bakiyem 0. Orada kaldı param, kullanılabilir bakiye 0 olduğu için ne satabiliyorum ne aktarabiliyorum. Ne yapacağım?
Normalde Binance kullanıyorum fakat ben bu coini alacağım esnada Binance'de yoktu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Poloniex borsasından SHIB aldım, toplam bakiye sekmesinde tüm param görünüyor ancak kullanılabilir bakiyem 0. Orada kaldı param, kullanılabilir bakiye 0 olduğu için ne satabiliyorum ne aktarabiliyorum. Ne yapacağım?
Normalde Binance kullanıyorum fakat ben bu coini alacağım esnada Binance'de yoktu.
Orada paranız kalmamıştır. Sadece limit emri koymuşsunuzdur ve işlem gerçekleşmemiştir. Emirlerinizden iptal edince geri gelmesi lazım.

Orada paranız kalmamıştır. Sadece limit emri koymuşsunuzdur ve işlem gerçekleşmemiştir. Emirlerinizden iptal edince geri gelmesi lazım.
Emir koymadım. Aşağıda gördüğünüz gibi görünüyor. Bir türlü çözemedim.
1620656148115.png

Umarım 2. bir Thodex vakası yaşanmaz. Thodex çok güvenilirdi hatta hatırladığım kadarıyla devlet destekliydi.

Mail atın isterseniz en iyi öyle çözülür.
Mail attım bakalım. Benim yapabileceğim bir şey yok herhalde.
@bero02 hocam siz biliyor gibisiniz. Başkalarına da ulaştım aynen sizin gibi emirlerden falan bahsettiler. Ancak tam detaylı bilmiyorum. Bakabildiğim kadarıyla emir görünmüyor. Ne yapmalıyım?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı