Polosmart DualShock4 kolu DS4window görmüyor

Yiğit_880

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben bugün BİM'de satılan polosmart PS4 kolunu aldım. Fakat oyunlarda kolu kullanamıyorum, bilgisayar kolu görüyor fakat bunu ayarlamayı sağlayan program DS4window görmüyor. Yardımcı olursanız sevinirim, bu arada bağlantı kablolu olacak Bluetooth yok PC'de.

Kolu önce bir PS4'e tanıtmanız gerekebilir. Ayrıca DS4Windows yüklemeden Steam üzerinden de kolunuzu kullanabilirsiniz. DS4Windows yüklerken driverları da yüklediğinizden emin olun.

Kolu önce bir PS4'e tanıtmanız gerekebilir. Ayrıca DS4Windows yüklemeden Steam üzerinden de kolunuzu kullanabilirsiniz. DS4Windows yüklerken driverları da yüklediğinizden emin olun.

Selam kolu Win 7 bir laptopa taktım ve laptop gördü fakat kendi Win 10 PC'me taktığımda görmüyor cidden anlamadım.

Selam kolu Win 7 bir laptopa taktım ve laptop gördü fakat kendi Win 10 PC'me taktığımda görmüyor cidden anlamadım.
Aygıt yöneticisinden kolu kontrol edebilir misiniz? Belki W10 bilgisayarda devre dışı kalmıştır. Ayrıca kurulumu aşağıdaki gibi yaptığınızdan emin olun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aygıt yöneticisinden kolu kontrol edebilir misiniz? Belki Windows 10 bilgisayarda devre dışı kalmıştır. Ayrıca kurulumu aşağıdaki gibi yaptığınızdan emin olun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum uğraşın için teşekkürler PC'ye format attım düzeldi.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı