Polosmart PGM12 alınır mı?

Bunun başka bir USB 7.1 modelini BİM'den indirimli 100 TL'ye aldım. Genel olarak güzel. Arkadaşlar da baksınlar. F/P olarak başka modeller de vardır. Benim çocuklara zaten uzun süre gitmez. Bir öncekine de zaten hasar verdiler.

Yazdan beri kullandığım bir Polosmart bluetooth kulaklığım vardı genel olarak memnundum, bilgisayarda kullandığım eski kulaklık bozulunca en azından yaza kadar idare etsin diye aldım bugün. Forumun bu konuda bir kurbana ihtiyacı vardı. 😀 Sorunuz varsa cevaplayabilirim, şimdilik fena değil gibi.

Yazdan beri kullandığım bir Polosmart Bluetooth kulaklığım vardı genel olarak memnundum, bilgisayarda kullandığım eski kulaklık bozulunca en azından yaza kadar idare etsin diye aldım bugün. Forumun bu konuda bir kurbana ihtiyacı vardı. 😀 sorunuz varsa cevaplayabilirim, şimdilik fena değil gibi.

Hala kullanıyor musunuz kullanıyorsanız önerir misiniz?

Hala kullanıyor musunuz kullanıyorsanız önerir misiniz?
Merhabalar, evet hala kullanıyorum. Genel olarak üründen memnun kaldım şuana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Fiyatına göre oldukça memnun kaldığımı söyleyebilirim. Şuan fiyatı nedir, o bütçeye başka ne alınır bilemiyorum.

Merhaba, evet hala kullanıyorum. Genel olarak üründen memnun kaldım şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Fiyatına göre oldukça memnun kaldığımı söyleyebilirim. Şu an fiyatı nedir, o bütçeye başka ne alınır bilemiyorum.

Cevabınız için teşekkürler bende 4 yıldır pgm 10 modelini kullanıyordum şimdi ya pgm12 ya da 2. el G332 tarzı bir şeyler almayı planlıyorum.

Cevabınız için teşekkürler bende 4 yıldır pgm 10 modelini kullanıyordum şimdi ya pgm12 ya da 2. el G332 tarzı bir şeyler almayı planlıyorum.
Rica ederim hocam, kulaklıktan pek anlayan biri değilim. Şunu alın ya da almayın diyemem tercih sizin. Ek olarak PGM12'de yüksek ses seviyesinde oldukça fazla dip ses var, kulaklık üzerinden sesi biraz kısınca farkedilmesi güç bir düzeye iniyor. Kullanım sırasında sorun yok ama herhangi bir ses çalmadığı zaman dipses oluyor.

Şimdiden hayırlı olsun umarım en doğru kararı verip en iyi ürünü alırsınız.

Geri
Yukarı