Polosmart PGM12 alınır mı?

Kendim kullanıyorum diye övmüyorum. Gidin yorumları okuyun videoları izleyin daha ne diyorsunuz? Yalnızca ben memnun değilim. Alan herkes memnun.

Nerede ki yorumlar? Trendyol, Hepsiburada'daki yorumları diyorsanız o sitelerde Turbox sistemlerin yorumlarında da sevgi kelebekleri, kalpler, memnuniyet mesajları uçuşuyor. Bilinçsiz kullanıcılar tarafından ürün ellerine ulaştıktan 2 saniye sonra yapılmış yorumlardan ibaretler. Bu sitelerdeki yorumların dikkate alınmaması gerektiğini düşünüyorum.

Nerede ki yorumlar? Trendyol, Hepsiburada'daki yorumları diyorsanız o sitelerde Turbox sistemlerin yorumlarında da sevgi kelebekleri, kalpler, memnuniyet mesajları uçuşuyor. Bilinçsiz kullanıcılar tarafından ürün ellerine ulaştıktan 2 saniye sonra yapılmış yorumlardan ibaretler. Bu sitelerdeki yorumların dikkate alınmaması gerektiğini düşünüyorum.
YouTube da bir sürü incelemeleri ve kullanıcı deneyimleri mevcut. Bakabilirsiniz.

YouTube'da bir sürü incelemeleri ve kullanıcı deneyimleri mevcut. Bakabilirsiniz.

Sponsorlu incelemeleri mi diyorsunuz? Hani şu objektif yorum yapmaktan uzak içindeki tozu bile öven kanallar. Polosmarttan uzak durulmalı. Arkadaşın iyi de bir bütçesi var. Gamenote H2016D alsın, Galax Sonar 02 alsın. Bunlar varken niye Polosmart alsın Allah aşkına?

Kendim kullanıyorum diye övmüyorum. Gidin yorumları okuyun videoları izleyin daha ne diyorsunuz? Yalnızca ben memnun değilim. Alan herkes memnun.

Herkes çok mu memnun? Acaba neden? En fazla 1 sene dayanacak 5 dolarlık kulaklığa marka basıp yaşam süresi boyunca kaliteyi yükseltmeleri mi? Yılda bir alırsanız her gün 1 TL vermiş olursunuz, sırf bozulacak bir kulaklık için.

Geri
Yukarı