Polosmart PSG04 driverı nereden bulunur?

Teşekkür ederim hocam, rica etsem hassasiyet testi yapabilir misiniz? Sisi de yordum kusura bakmayın, eğer iyi değilse direk Pusat Pro sipariş vereceğim de.

Hocam estağfurullah ne demek. Yardımcı oluyorsam ne mutlu bana. Akşama doğru atabilirim testi. Ama şunu söylemek isterim malzeme kalitesi bayağı iyi. Özellikle de fiyatına göre.
İşte olmuyor hocam hiçbir cihaz görmüyor aygıtı.

Bilemiyorum hocam. Kablolu da çalışıyor mu?

Kablolu çalışıyor sıkıntı yok.

Hocam bir tuş kombinasyonu ile yapılıyordur illaki. Yakında YouTube'a düşer hocam. Şu yöntemi deneyin bir de:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkür ederim hocam, rica etsem hassasiyet testi yapabilir misiniz? Sisi de yordum kusura bakmayın, eğer iyi değilse direk Pusat Pro sipariş vereceğim de.

Pusat Pro kadar iyi değil emin olabilirsiniz. Arada dağlar kadar fark var. Ancak ürün 50 TL için çok iyi.

Bluetooth bağlantısını ben de yapamadım hiç görmüyor Bluetooth. Yapan arkadaşlar kaynak paylaşırsa sevinirim.

Pusat Pro kadar iyi değil emin olabilirsiniz. Arada dağlar kadar fark var. Ancak ürün 50 TL için çok iyi.

Bluetooth bağlantısını ben de yapamadım hiç görmüyor Bluetooth. Yapan arkadaşlar kaynak paylaşırsa sevinirim.
Ben GTA 5 ile denedim. Sanki sürekli LB basılı gibi menüye atıyor beni. İade edicem.

Hocam alternatif olarak şunu deneyebilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bende sıkıntı olmadı arkadaşlar. Şu an kablosuz bağlantı için şu videodakileri uygulayacağım.

Hocam alternatif olarak şunu deneyebilirsiniz:

Sağ olun hocam. Android yok ancak annemden falan denerim USB Dongle almadan önce. :D

Geri
Yukarı