Polosmart PSG04 driverı nereden bulunur?

Bluetooth Adaptörü desteklemeyen arkadaşlar çözümü az önce buldum. SCPToolkit ile kesinlikle yapamıyordum. Adaptörüm Qualcomm'du bu arada.
Aynı yazılımcının yaptığı BTHPS3 diye bir yazılım var onunla kablosuz yapabildim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
"

Son düzenleme:
Bluetooth adaptörü desteklemeyen arkadaşlar çözümü az önce buldum. Scptoolkit ile kesinlikle yapamıyordum. Adaptörüm Qualcomm'du bu arada.
Aynı yazılımcının yaptığı bthps3 diye bir yazılım var onunla kablosuz yapabildim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
"

Hocam notebook mu kullanıyorsun?

Aynen hocam laptop kullanıyorum.
Dipnot: Titreşimler çalışmıyor kablolu ya da kablosuz ona da çözüm bulan varsa yazarsa çok iyi olur rehber konusu işe yaramadı. Kablosuz bile kullanabilmek fiyatının karşılığını fazlasıyla veriyor gerçi.

Benim açmış olduğum konu işinizi görmedi mi?

Scptoolkit programıyla sadece kablolu çalıştı. Onun yerine uzun uğraşlar sonucu bthps3 programıyla kablosuz bağlantı yapabildim. Yarın motioninjoy deneyeceğim.

Geri
Yukarı