Polosmart PSG04 driverı nereden bulunur?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu Video'daki arkadaş gibi yapıyorum fakat bende host: Errror gibi bir hata oluyor ve kablosuz kullanmıyorum, var mı çözüm önerisi olan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bazı Bluetooth cihazları desteklenmiyor. Eğer Scptoolkit ile Bluetooth bağlantısı gerçekleşmiyorsa şu videoyu deneyebilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Arkadaşlar bazı Bluetooth cihazları desteklenmiyor. Eğer scptoolkit ile Bluetooth bağlantısı gerçekleşmiyorsa şu videoyu deneyebilirsiniz:

Bu video da ki bthps3'ü kurarken hata veriyor hocam. Ne yapmam gerek.
Arkadaşlar bazı Bluetooth cihazları desteklenmiyor. Eğer scptoolkit ile Bluetooth bağlantısı gerçekleşmiyorsa şu videoyu deneyebilirsiniz:

Hocam hatayı çözdüm. Videodaki her şeyi yaptım ama olmadı.

Son düzenleme:
Hocam bu arkadaş çok yüzeysel anlatmış. Kod yazarak açmayın uygulamayı. C diskine attığınız klasördeki uygulama dosyasını açınca görecektir kolu.

Geri
Yukarı