Polosmart PSG05 gamepadın hoparlör yerinden "pıt" sesi geliyor

Zerons

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: AMD Ryzen 5 3600
GPU: GIGABYTE Eagle RTX 3050
Anakart: ASUS Prime B450M-K II
RAM: GSKILL Ripjaws 8x2 3200MHz DDR4 RAM
Kasa: Corsair Spec Delta RGB
PSU: Corsair CV550 550W
SSD: Kioxia Exceria NVMe M2 500GB
Monitör: GIGABYTE G24F-2
Klavye: AOC GK200s
Fare: Trust GXT180 Kusan
Mikrofon: Trust GXT232 Mantis
Kulaklık: Rampage RM-K27 X-Jammer
Gamepad: Polosmart PSG05
Telefon: Xiaomi Redmi Note 8 Pro 8/128
Bileklik: Xiaomi Mi Band 5
Merhaba, gamepadı bugün aldım. İlk bağladığımda sorun yoktu fakat tekrar bağladığımda hoparlörden pıt pıt diye ses gelmeye başladı. Kulaklık yerine kulaklık takıp çıkarmıştım. Nasıl çözebilirim?
@SeyidFalan Hocam bir bilginiz var mı? Bim'e gidip kolu değiştirdik, bir fark yok. Belirli aralıklarla ses geliyor.

Son düzenleme:
Merhaba, gamepadı bugün aldım. İlk bağladığımda sorun yoktu fakat tekrar bağladığımda hoparlörden pıt pıt diye ses gelmeye başladı. Kulaklık yerine kulaklık takıp çıkarmıştım. Nasıl çözebilirim?
@SeyidFalan Hocam bir bilginiz var mı? Bim'e gidip kolu değiştirdik, bir fark yok. Belirli aralıklarla ses geliyor.
Hocam ben PC'de kullanıyorum, bir bilgim yok maalesef.

Hocam ben PC'de kullanıyorum, bir bilgim yok maalesef.
Bende PC'de kullanıyorum hocam, DS4Windows'un eski sürümünü yükleyerek çözdüm sorunu yalnız bir sorum var, sizde titrerken vs. ses geliyor mu koldan? Sanki Forza'da titrerken içinden dıt gibi bir ses geliyor gibi geldi bana, her titrediğinde geliyor.

Bende PC'de kullanıyorum hocam, DS4Windows'un eski sürümünü yükleyerek çözdüm sorunu yalnız bir sorum var, sizde titrerken vs. ses geliyor mu koldan? Sanki Forza'da titrerken içinden dıt gibi bir ses geliyor gibi geldi bana, her titrediğinde geliyor.
Tiz bir ses mi?

Hocam hangi versiyonunu yükledin? Bende çözülmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı