Polosmart PSWM11 vs Logitech M220

Wqxte

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu 2 ürünü internette gezinirken buldum.
1) Polosmart PSWM11 Kablosuz Sessiz Mouse Siyah Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

2)

İlk ürün birkaç gün sonra BİM'e 29.90TL'ye gelecekmiş. Onun dışında 2. ürünü daha önce kullanmıştım, memnun da kalmıştım. Ama kaybettim, nerede olduğu konusunda hiçbir fikrim yok. İkisi de sessiz mouse imiş ve açıkçası arada 4 kattan fazla fiyat farkı var.

Genel olarak Minecraft oynuyorum ve ne kadar Minecraft makro oyunu olsa da makroyu hiç sevmem bu yüzden makrolu mouse derdinde değilim. Belki biliyorsunuzdur. Minecraft 1.8.X sürümlerinde Rampage gibi markaların 100-200TL arası olan farelerde oyun içinde kayma problemi oluyor. Yani hassasiyet kaçta olursa olsun fareyi küçücük çevirseniz bile sol üste, sağ üste falan kayıyor oyun zevkinin içine ediyor. Bu sorunu yaşamamak istiyorum. Bu verdiğim ilk linkteki farede böyle bir sorun yaşanır mı? (Sadece bilenlere soruyorum, çünkü bu sorunu yaşayan kişi sayısı zaten çok az).

Neyse, konunun özüne gelecek olursak. 2. linkteki mouse 4 kat fazla para ödemeye değer mi? Yoksa ilk linkteki de uzun süre kullanılabilecek, güzel bir mouse mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı