Polybius Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

KS
KS
win987

win987

Kilopat
Katılım
27 Ocak 2014
Mesajlar
1.425
Makaleler
1
Yer
Dünya/ Dünya
CS:GO'nun insanı ne kadar sinirlendirdiğini düşün :D Ama LSD teorisi çok mantıklı bence. Makinede oyun oynanıyorken LSD gazı salgılanmış olabilir. Zaten o zamanlar LSD yeni bir şeydi.
 

GCN

Kilopat
Katılım
10 Nisan 2016
Mesajlar
6.809
Makaleler
2
Çözümler
13
Bıktım artım tüm bu saçmalıklardan, saçma teorilerden, saçma inanışlardan. Ya arkadaş hep ABD hep ABD, neden Filipinler'de çıkmıyor bunlar. Sadece Polybius'dan bahsetmiyorum, her türlü benzer saçmalıktan!

Neden başka bir ülkede hayaletler yok!
Neden başka bir ülkenin başkanı sürüngenimsilerden biri değil!
Neden...

Adamlar iyi reklam ediyor, filmler, oyunlar, müzikler, akla gelen gelmeyen her türlü şeyde varlar.

Farkında mısınız, film, teknoloji...vb olsun olmasın esrarengiz, komplo teorileri falan hep ABD kaynaklı. Böylece adamlar kendilerini tüm Dünya insanının zihnine kazıyor. Dünya = ABD sanki başka bir yer yokmuş gibi, her şey ABD kaynaklı, artık öyle bir hale geldi ki ABD değil de Dünya kaynaklı olacak neredeyse, yani ABD sanki Dünya'nın kendisiymiş gibi. Çok saçma cümleler kurdum, nasıl anlatacağımı bilemedim uykulu uykulu.

Bu Polybius olayı neden pat diye gündeme geliyor? Yada her hangi bir ilginç şeyler hep pat diye gündeme geliyor, yani canlı sıcağı sıcağına olan şeyler değil, böylece inandırıcılığı artıyor. Gidip keşfedemiyoruz!

Boş ver böyle saçma konuları. Ben sana başka bir konu önereyim bol bol araştır. 666 nedir? İmparator Neron'u temsil ediyor olabilir.

666'nın www ile alakası nedir, 666 ile ilgili ne varsa araştır. :D
 
Yukarı