Polypad 7118 HD Kullanıcı incelemesi

• Konuyu başlatan MertSafaOzdeMr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 5B
Arkadaşlar dün Mediamarkt'ta geziyordum benim neden tabletim yok dedim sonra çıktım üst kata dedim kardeş bana yüksek çözünürlüklü uygun fiyatlı bir tablet ver. Bana bu tableti çıkardı verdi. Tabletin yanında bana dokunmatik kalem, kılıf, OTG Kablosu verdiler kalem pek başarılı değil ucu kauçuk eziliyor basarken ben OTG Kablosu ile mouse ve klavye takıyorum çok rahat oluyor bir de dock alabilirim ileride. Tablet bana göre başarılı 1024x600 Çözünürlük rahat kullanım hissini güçlendiriyor öte yandan şarj konusu biraz sıkıntı 2.5 Saat'te şarj oluyor ama çok hızlı bitiyor yada bana öyle geliyor ilk tabletim olduğu için. Oyun konusu işte oynatıyor Dead Trigger oynuyorum Gamepad ile güzel oluyor. Kamera zaten olmasa daha iyi olurdu :D Böyle bir şey yok yani :) 0.3 MP Kamerası var arkada. Ön kamera ise aynen öyle zaten bu modellerde herşeyi bir arada bulamıyoruz 360 TL'ye Asus tablet gösterdi bana arkadaş biraz tuzlu geldi tabi. Tableti 219 Liraya aldım ve 27 TL Ek bir ücret ile gerekli yazılımlar yüklendi ekrana jelatin çekildi 1 saat'te verildi tabletim. Bu fiyata HD Çözünürlük ve kalem, kılıf gibi şeyler olunca alınabilir geliyor zaten kalem ve kılıf pek önem taşımıyor ama müşteriyi dikkate almış adamlar bende bundan sonra 220 TL Tablet alacaklara bunu önereceğim.
7WH4cyM.jpg

EKa7YDr.jpg
sHE2HVA.jpg
OrjIoLw.jpg
DQaeTX2.jpg

Bizimde dükkana almışlar. Çeşitli boyutlarda 3-4 tane falan var. Müşteriye hizmet ve destek çok kötü. Ürünlerde hep dandik. Son zamanlarda kendilerini geliştirmiş olabilirler onu bilemem. Kişisel görüşüm; para verip alınacak bir marka(ürün) değil.

Müşteriye hizmet Mediamarkt'a ait laptop aldım oradan bir sıkıntı görmedim tabi tablet teknik servisi farklı yere gönderiyor olmaz ise yenisini veriyor. Dandik değil fakat arkası fırçalanmış alüminyum olduğundan biraz rahatsızlık hissi veriyor. Saolun yorumunuz için.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı