Pompacıya kasadan aldığımız fişi vermedim, sıkıntı olur mu?

Tircii

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar bugün arabaya benzin aldım. Kasada verilen fişi pompacıya vermeyi unuttum herhangi bir sıkıntı olur mu?

Benzinin marketi olur. Oradan ödeme yapılır genelde. Kasiyer fiş vermiş konu sahibine. Konu sahibi pompacıya vermemiş ama bir sıkıntı yok yani.
Aynen hocam ödemeyi yaptıktan sonra o fiş pompacıya veriliyormuş diye söylediler ama sıkıntı yoksa iyi yani.
Ben paranın markete ödendiğini hiç görmedim. Biz hep pompacıya veririz.
Kredi kartıyla ödemiştim.
Fişi vermeden nasıl ödeme yaptınız?
Ödemeyi kasaya yaptıktan sonra kasadan pompacıya verilmesi için fiş veriliyormuş.

Ben paranın markete ödendiğini hiç görmedim. Biz hep pompacıya veririz.
Nasıl görmedin? Para ya pompacıya ya da kasiyere verilir. Genelde benzinliğe uğradığımda enerji içeceği de almak için markete girerim. Aynı zamanda benzin parasını öderim. Görmemiş olman çok ilginç.
Aynen hocam ödemeyi yaptıktan sonra o fiş pompacıya veriliyormuş diye söylediler ama sıkıntı yoksa iyi yani.

Kredi kartıyla ödemiştim.

Ödemeyi kasaya yaptıktan sonra kasadan pompacıya verilmesi için fiş veriliyormuş.
Yok sıkıntı yok. O kasiyerden aldığın fişi de illa pompacıya vermen de gerekmiyor.

Nasıl görmedin? Para ya pompacıya ya da kasiyere verilir. Genelde benzinliğe uğradığımda enerji içeceği de almak için markete girerim. Aynı zamanda benzin parasını öderim. Görmemiş olman çok ilginç.
Hocam markete ödendiğini görmedim. Biz hep pompacıya öderiz. Ondan söyledim.

Yok sıkıntı yok. O kasiyerden aldığın fişi de illa pompacıya vermen de gerekmiyor.
Teşekkürler bilgin için.

Yeni konular

Geri
Yukarı